• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kitap Önerisi : Simyacı

Grichy

Üye
Hayata küçük bir köyde çiftçi olarak başlayıp kömür bulmak amacıyla altın madeni bulan bir gencin(Benzetme) hikayesidir... Hayallerinin peşinden koşmak amacıyla yola çıkar. Oysakş hayatı değişecektir... Yolda '' Umut'' kavramının ne olduğunu her geçen gün anlar. İnsanım hayalleri ve düşünceleri kadar var olduğunu bize anlatan bir kitaptır kısaca ve size katacağı çok şey var ki... Bi metine duygular nasıl dökülür diceksiniz
Kısaca tavsiye ederim.

Saygılar...

thebeta

Üye
Hayata küçük bir köyde çiftçi olarak başlayıp kömür bulmak amacıyla altın madeni bulan bir gencin(Benzetme) hikayesidir... Hayallerinin peşinden koşmak amacıyla yola çıkar. Oysakş hayatı değişecektir... Yolda '' Umut'' kavramının ne olduğunu her geçen gün anlar. İnsanım hayalleri ve düşünceleri kadar var olduğunu bize anlatan bir kitaptır kısaca ve size katacağı çok şey var ki... Bi metine duygular nasıl dökülür diceksiniz
Kısaca tavsiye ederim.

Saygılar...
Yaklaşık 2 ay önce okumuştum dostum ancak ne anlatmak istediğini birkaç hafta önce anladım çok güzel bir kitap

good sire

Üye
bazı benzetmeleri bir sayfayı alsa da güzel kitaptır , mutluluk sevgi değer bilme gibi kavramları iyi açıklar . tavsiye ederim efenim