Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap Önerisi Simyacı

Hayata küçük bir köyde çiftçi olarak başlayıp kömür bulmak amacıyla altın madeni bulan bir gencin(Benzetme) hikayesidir... Hayallerinin peşinden koşmak amacıyla yola çıkar. Oysakş hayatı değişecektir... Yolda '' Umut'' kavramının ne olduğunu her geçen gün anlar. İnsanım hayalleri ve düşünceleri kadar var olduğunu bize anlatan bir kitaptır kısaca ve size katacağı çok şey var ki... Bi metine duygular nasıl dökülür diceksiniz
Kısaca tavsiye ederim.

Saygılar...

Hayata küçük bir köyde çiftçi olarak başlayıp kömür bulmak amacıyla altın madeni bulan bir gencin(Benzetme) hikayesidir... Hayallerinin peşinden koşmak amacıyla yola çıkar. Oysakş hayatı değişecektir... Yolda '' Umut'' kavramının ne olduğunu her geçen gün anlar. İnsanım hayalleri ve düşünceleri kadar var olduğunu bize anlatan bir kitaptır kısaca ve size katacağı çok şey var ki... Bi metine duygular nasıl dökülür diceksiniz
Kısaca tavsiye ederim.

Saygılar...
Yaklaşık 2 ay önce okumuştum dostum ancak ne anlatmak istediğini birkaç hafta önce anladım çok güzel bir kitap

bazı benzetmeleri bir sayfayı alsa da güzel kitaptır , mutluluk sevgi değer bilme gibi kavramları iyi açıklar . tavsiye ederim efenim

"Bir şeyi gerçekten istersen, bütün evren onu gerçekleştirmen için iş birliği yapar."

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8