Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitap tavsiye

Merhabalar sizden bir kitap tavsiyesi istiyorum ama kitap okumayı sevdirenkitap önerinizi istiyorum .
Öner’iniz için teşekkür ederim.

Telden yazıyorum kusura bakmayın

Allan pease - Beden dili

Dikkat vücudunuz konusuupr

İnsanları Okumak - Jo Ellan Dimitrius

Akıl okuma sanati Henrik Fexeus

Şans Faktörü - Richard Wiseman

NLP-Zihninizi Kullanma Kılavuzu( Nil Gün)

Beynin Gizli Güçleri/Amargi Hiller

Sinan Ergin - Nedensiz

Robin baker -sperm wars

Kokoloji

Ben bunları alıcam kuzen tavsiye gelirse eklerim bu listeye alırken

Kevin Hogan-Gizli ikna taktikleri kitabına bu akşam başlıycam.

Allan pease - Beden dili

Dikkat vücudunuz konusuupr

İnsanları Okumak - Jo Ellan Dimitrius

Akıl okuma sanati Henrik Fexeus

Şans Faktörü - Richard Wiseman

NLP-Zihninizi Kullanma Kılavuzu( Nil Gün)

Beynin Gizli Güçleri/Amargi Hiller

Sinan Ergin - Nedensiz

Robin baker -sperm wars

Kokoloji

Ben bunları alıcam kuzen tavsiye gelirse eklerim bu listeye alırken

Kevin Hogan-Gizli ikna taktikleri kitabına bu akşam başlıycam.
Sinan Ergin - Nedensiz'den başla.

Ben de bu sıralar kitap okuma alışkanlığı kazanmaya çalışıyorum. O yüzden de hafif ve seveceğim türden şeyler okumayı deniyorum. Yakın zamanda Albert Camus'nün "Yabancı"sını okudum. Konusu ilgimi çekiyordu ve ağır olmayan bir dili vardı, çok akıcıydı. Kısa sürede bitirdim. Konusu: Hayatın anlamı üzerine sorgulamalar, toplumdan farklı düşünen günlük hayata ve genel insan tanımına yabancı bir karakterin görüşleri ve davranışları, başka insanların buna tepkisi şeklinde bir açıklama yapabilirim. Tavsiye ederim. Yine akıcı bir şey istiyorsan, ilgini çektiği takdirde daha akıcı olur her zaman, Jules Verne de okuyabilirsin; akıcı ve yalın bir anlatıma sahiptir, merak uyandırıcıdır. "Yabancı"dan sonra bir Jules Verne kitabı okudum. "Ay'a Yolculuk". Ama tavsiye etmem. Güzel bir kitap olmasına karşın karışık matematik hesaplarıyla dolu. Jules Verne'in diğer kitaplarına bakabilirsin. Ve şimdi Charles Bukowski okuyorum. "Ekmek Arası" kitabını aldım. Daha sadece birkaç sayfa okudum o yüzden yorum yapamayacağım. Charles Bukowski'yi okumaya başlamamın sebebi yalın bir anlatıma sahip olduğunu duymam. Ona da bir bakabilirsin.

Ve şimdi Charles Bukowski okuyorum. "Ekmek Arası" kitabını aldım. Daha sadece birkaç sayfa okudum o yüzden yorum yapamayacağım. Charles Bukowski'yi okumaya başlamamın sebebi yalın bir anlatıma sahip olduğunu duymam. Ona da bir bakabilirsin.
Ekmek Arası'nı kesinlikle tavsiye ederim. Uzun zamandır bir kitabı bu kadar hızlı okumamıştım. Çok basit bir dili var. Hayatın içinden ve sürükleyici (dandik bestseller kitapların arkasındaki sikimsonik yazılar gibi oldu ama güzel kitap tavsiye ederim :))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8