Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kitaptan alıntıyla açılış

Merhaba beyler,
Birkaç günlüğüne Mersine geldim. Dışardan müzik sesleri geliyordu bende sosyal faaliyet var sandım malum cumartesi günü sonuçta ne yazık ki yokmuş bende dolaştım biraz sahil kenarında sonra kitap aldım bir tane best sellerdı kitap adı Ustalık Gerektiren Kafaya Takmama Sanatı. Sonra kaldığım sitenin içindeki banklardan birine oturdum 10-11 sayfa okudum kitaptan. İçimden yeni öğrendiğim şu cümleyi gidip ilerde oturan kızlara açılış yapar, sohbet edip numara değişmeden teşekkür edip kalkarım ve ilk gruba açılışımı yapmış olurum dedim. Birkaç nefes alıp vermeden sonra yanlarına dik bir duruşla gidip banklarına otururken açılışı yaptım.

-Daha iyi bir yaşamın anahtarı daha fazlasına sahip olmaya çabalamak değildir; daha aza önem vermektir, gerçekten doğru ve o anda önemli olana aldırmaktır.

-Ne düşünüyosunuz bunun hakkında?

-Duymadınız heralde tekrar okuyorum(tekrar okudum).

-Ben Türkçeden anlamıyorum.

-Buralı değilsin o zaman.

-Yok, türkçeyi yani cümleleri anlamıyorum. Bana matematikle gelin.

-2*2 yi biliyosan yetiyor hayatta diğer kısmını kullanamıyorsun zaten.

-Doğru (deyip telefonundaki meşhur şeker eşleştirme oyununa devam etti.)

-Sen ne anladın bu cümleden?

-Dudağını ıssırarak ve eliyle kafasını kaşıyarak gözlerime baktı 3-4 saniye.

-Tekrar ettim kitaptaki cümleyi ve tekrardan baktım gözüne yorum yapmasını ima ederek.

- Yani(saçıyla oynadı) elindekilerin değerini bilmeden başka şeyler için yani elindekini de kaybedebilirsin.

-(Ben)Elimizdekilere odaklanmalıyız.

- Evet daha fazlası için elimizdekilerden olabiliriz. (tekrardan dudağını ıssırdı)Dikkat etmeliyiz, aç gözlülük yapıp elimizdekilerden de vazgeçmemeliyiz.

-Teşekkürler sadece paylaşmak istedim sizinle.

Kalkarken ikisininde gözleri bana kilitlendi ve arkama bakmadan gittim.

İlk grup açılışımıda yapmış oldum yarın daha fazla açılış yapıcam avmye gidip. Hatalarımı ve eksiklerimi yazmayı unutmayın çünkü hepsini okuyup oyunumu geliştiriyorum.

Kanka habire dudagini isiran ve saciyla oynayan çok ili vermis onu farkettin sanırim
Evet fark ettim bilerek herhangi bir etkileşimde bulunmadım çünkü pazartesi günü eve dönüyorum. Benden etkilenmeyen erkeklere karşı onlardan etkilenme zaafım var diyordu Jüpiter filminde. Sanırım çözüyorum kızlarla iletişimi. Onunla ilgilenmediğini ve diğer ezikler gibi her fırsatta ondan etkilendiğini belirtip, söylemediğin zaman tahrik oluyorlar ve çekim hissetmeye başlıyorlar sana karşı. Arkamdan maması alınmış köpek gibi baktıklarını gördüm kalkarken. Yarın saat 10-11 civarı avmye gidip oyunun kurallarındaki eksik kalan birkaç görevimi bitirip 1/4 ünü tamamlamış olmak istiyorum kitaptaki görevlerin.

Önce selamlaşma faslı koyabilirdin, cesaretin için tebrikler. Ancak kızlar sahanın verimini çöpe atmışlar resmen, senlik bir problem yok yani.

Dipnot: Bana matematikle gelin diyenin ağzına ikinin kuvvetleri sayısınca çarpsan yeriymiş.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8