Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kıvırcıklar Toplansın

Beyler öncelikle söylemek isterim ki bende kıvırcığım. Eskiden sürekli saçlarım kıvırcık olduğu için kötü olduğunu düşünür düzleştirmek icin her gün deliler gibi fön çekerdim, hatta bir ara keratin yaptırmıştım (saçını kalıcı olarak düz yapar ama çıkan saç yine aynıdır.)olmuyor beyler. Saçınızın doğal hali neyse onla takılın.
Eğer kıvırcıksaniz saçınızın yanları 0 1 2 tarzitarzı kat attırın üstlerden biraz uzatın (aşırı değil) mükemmel oluyor.

Kıvırcığım fakat saçlarım çok seyrek onu ne yapacağız peki dostum :d.

Hasiktir Xd Kanka Neil Strauss saçları 0 a vurup keçi sakalı bırakıyordu deneyebilirsin. (Kafa yapın uygunsa ve 20 yaş altı güzel durmaz kanka yaşını bilmiyorum)

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasiktir Xd Kanka Neil Strauss saçları 0 a vurup keçi sakalı bırakıyordu deneyebilirsin. (Kafa yapın uygunsa ve 20 yaş altı güzel durmaz kanka yaşını bilmiyorum)

Yaşım 18 ve 0 olmuyor :d. Kabarık bırakıyorum saçları hafif de kirli bir sakal ile güzel bir şekil vermeye çalışıyorum.

Yaşım 18 ve 0 olmuyor :d. Kabarık bırakıyorum saçları hafif de kirli bir sakal ile güzel bir şekil vermeye çalışıyorum.
Saçının fotorafını atma şansın var mı kanka ?

Kesinlikle katılıyorum yanlara makina uste ara makasla yakışıyor benim saclarim oyle tavsiye ederim

Kanka benim saçlarda aşırı seyrek uzatınca bir rüzgar vursa felan coni sins oluyordum
Benim sana önerim ya çok kısa bir model bul ya da kafayı 3 numaraya vur emin ol daha rahat oluyorsun

Kanka benim saçlarda aşırı seyrek uzatınca bir rüzgar vursa felan coni sins oluyordum
Benim sana önerim ya çok kısa bir model bul ya da kafayı 3 numaraya vur emin ol daha rahat oluyorsun

Kanka elmas yüz tipine sahibim fakat sıkıntı alnım geniş bu yüzden 3 numara çok sıkıntı benim için :(.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8