Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kız arkadaşıma etki etmiyor beyler

Tanışırken tamam muhabbeti de ilerlettik bir ay oldu iyi anlaşıyoruz. Hatta o kadar iyi anlaşıyoruz ki ben bilerek duygu yoğunluğu olsun heyecan devam etsin diye kavgalar çıkartıyorum. Böyle olunca da kiz biz anlaşamıyoruz sanıyor. Kavgaları abartıyor muyum acaba? Cinsellik konularına da çok uzak hep savusturuyor. Cinselligin c sini açmıyorum yine dönmüyor. Sıktır ediyorum kızı gitmeye çalışıyor. Bağlayamadim mi daha bilgi verin la nerelerde hata yapıyorum.

Reelde bulusuyorsaniz dokunmaya çalıs ABARTMADAN saçına, mesala kolyen ne guzelmis de kolyesine dokun bacaklarini onun bacaklarina degdir cinsel gelirimi arttirir bunlar

Ha bu arada kardeş dedikleri doğru . Temasa geç , güven ver ama nasıl bir güven kız diyebilsin ki bunla bir şeyler yaşarsam pişman olmayacağım , değecek , bu olur ..
Ondan sonra bağlanmayı görürsün . Ha bide bu başlığı açtığına göre nofap ta değilsin herhalde. Nofapa başla bi

Nofapla ilgisini anlayamadım
Mast.yaparsan beyin cinsel olarak tatmin olur ve kız konusund sana yardımcı olmaz
Bırak bi mast. ı beyin bırak o kızı sikmeyi öpme evresi için bile sana çok yardımcı olur.
Sınırları zorlar , bağlar , konu bulur , komik olur ..
Ama her şeyi geçiyorum sen zaten nofap ı kendi hayatın için değilde basit bir amcık için yapıyorsan o kızı unut ..

Ben zaten öpüyorum arkadaşım kızı nofaplik olayım yok benim konuya adapte olursak sevinirim yine de sağol

Ben zaten öpüyorum arkadaşım kızı nofaplik olayım yok benim konuya adapte olursak sevinirim yine de sağol

demeye calistigi nofap yapinca testesteron seviyen yukseliyor daha cekici daha cesur birisi oluyosun ve kizlar bunu farkediyor daha cok kizi kendine cekebiliyosun o yuzden nofap yapman gerektigini soylemistir

Bende senin gibiydim kanka, benle ilgilensin diye sürekli kavga çıkartıyordum sevgilimle hep kıskandırıyodum. Sonunda güvenmiyorum diyip gitti ve bende mal gibi kaldım.. kavga çıkarma, gider yoksa.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8