• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kız Benimle artık konuşmak istemediğini söyledi

ongen45

Üye
Arkadaşlar 3 aydır konuştuğum kız vardı ve uzağa gitti 2 aydır yaklaşık 3 ay daha aramızda mesafe olucak Benimle konuşmak istemediğini söyledi bende tamam dedim çok şaşırdı bu duruma annesi bile beni biliyordu ve bana destek çıkıyordu annesi kız gelince birşeyler hissedersem bakarız dedi bende zaman ne gösterimi bilemeyiz dedim şimdi size sorum İnstagram ve whatsaptan engelleyeyim mi bu kızı

brendon

Üye
Siktiri çek aslanım etrafa bak neler var böyle işler özgüven kırıcı.

Narsopis

Üye
Yani engelleyeyim mi her yerden
Bir kadına bağlanmak hala beta olduğunu gösteriyor.Kız bir daha konuşmayalım demiş.Buna sebep olan senden daha iyi bir erkek bulması kızlar bir alfaya böyle bir şey demez.Yeni kızlar bulmak zorundasın engel atma geri dönerse ekime dönmezse sikime kadar yolu var şeklinde düşünmen gerek.

mitch

Üye
iyide engellemekte iletişim kurmak değil mi?

"seninle konuşmak istemiyorum"un whatsappcası. kızla konuşmasan bile asla engelleme, trip atma. sadece basitçe sikleme.

Altair

Üye
uzak ilişki yani uzaktan ilişki zordur yürümez yürüten adam ciddi ustadır..hiç bulaşma uzaktan ilişkiye