Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kız Tavlama Taktikleri Nelerdir? Nasıl Kız Tavlanır?

Şu güzel nisan akşamından hepinize sevgiler :) forumda biraz gezdim de sanırım "kız tavlama" olayına biraz değinmek lazım. Biraz uzun oldu sanırım gözlerinizden öpüyorum :p
Evet beyler kız tavlama taktiğini söylüyorum.. öyle bir taktik yok üzgünüm.. ama olsaydı inanın sizinle paylaşmazdım :p

İnternet alemi herkesin istediği gibi yazdığı bir platform. O sebeple ben istediğim kızı s*kerim diyen dallamalara pek kulak asmayın. Ama ben istediğim kızı s*kerim :p
Tamam güldük eğlendik biraz da iş konuşalım. Şimdi twitter'da da bahsettiğim gibi bir kızı hedef olarak belirlediniz ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Öncelikle yapmanız gereken ilk şey o kızın diğer hiçbir kızdan farklı olmadığını bilmek. İkinci olarak ne istediğinizi bilmek. Üçüncü ve son kural da kızı ve kendinizi değerlendirmek.
Kız 7 lik bi kız siz 5lik bi erkekseniz fazla kasmayın derim. Ha olur mu niye olmasın ama gerek var mı ? yok.

Altın kurala gelelim kırmızı hapın bir gerçeği olarak; biz kızı tavlamıyoruz, kız bizi tavlıyor.

Yani aslında bizim kıza ne yazdığımızın, kıza ne yaptığımızın hiçbir önemi yok. Mühim olan kim olarak yazdığımız. Sen aslında kimsin? Ya da kendini kıza kim olarak tanıtıyorsun?
Örnekle açıklayacak olursak statüsü yüksek,fit vücut,sosyal çevresi geniş vs. birisi kıza merhaba :) yazdığında kız ona cevap verirken sen akrostişler yazıp destanlar döktürürken görüldü atması...

Kızların zaten ilgisini çeken şeylerin para,statü,vücut vs olduğunu biliyorsunuz. Ama bu durumu kızların her yaş düzeyinde etkilediğini söyleyemeyiz. Üniversiteye yeni başlamış bir kız için sizin sosyal çevreniz popülerliğiniz daha önemli olacaktır. Ya da yakışıklılığınız yani o anki durumunuz kızı daha çok etkileyecektir. Yaş ilerledikçe gelecekte başarılı olma (statü) durumunuz daha etkili oluyor.

Normal bi insansanız etrafınızda milyarder zengin çocukları olmayacağı için aslında rakipleriniz de sizinle hemen hemen aynı durumda.

Şimdi bir kızı ya etkilersiniz ya etkileyemezsiniz bu kadar basit. Siz bir kızı sadece fiziksel özellikleri ile değerlendirebiliyorken o sizin yürüyüşünüze kadar bakıyor. Baktığı aslında özgüvenli olup olmamanız. Siz erkek olarak ilk görüşte aşık olabilirken kız en fazla bu erkekle olabilir diye düşünüyor. Amacımız kıza bu erkekle olabilir dedirtebilmek. İş ondan sonra kız tavlama taktiğine geliyor evet. Önce bunu nasıl dedirtiriz ondan bahsedelim.

Fiziksel görünümünüz önemli. Ense kılınız 45 cm uzamış gezmeyin yani. Düzenli olarak berbere gidin traşınıza önem verin. Tek kaş gezmeyin bi zahmet. Temiz uyumlu kıyafetler giyin. Ayakkabı her daim temiz olsun. Güzel bir parfüm kullanın, güzel bir saat takın. Kısacası kendi tarzınızı oluşturun.
Spor kesinlikle +20 puan. Fit bir vücudunuz varsa işiniz çok daha kolay. O yüzden spor yapın gençler salona gitmek zaman efor açısından yorucu olduğu için çok kullanışlı ev fitness programları var p90x gibi. Bu programın before-afterlarına bakmak bile insana motivasyon sağlıyor. Kendim yaptım çok etkili kesin bilgi yayalım :)

Yürüyüşünüz dik kendinden emin olsun. Afacan çocuklar gibi değil biraz daha ağır hareket etmeye özen gösterin. Kızları aslan görmüş ceylan gibi kesmeyin gözünüz uzaklarda olsun sizin kızı kesmeniz değil kızın sizi kesmesi önemli. Yani öyle bir tavır takınmalısınız ki yürürken ben günde 15 kızı çatır çatır s*kiyorum önümden çekilin yolu açın havasında olun. Gelgelelim bunları sadece kız tavlamak için değil kendiniz için yapıyorsunuz aslında.

Sen kendine ne kadar değer verirsen diğer insanlarda sana o kadar değer verir. Spor yapmayı kendine bakmayı KESİNLİKLE KIZLAR İÇİN YAPMAYIN!
Bu anlattıklarım; siz kendinize değer verdiğinizde baktığınızda bonus olarak kız düşürmenizi sağlayacak. Bunları kızlar için yaparsanız bi kız sizi reddettiğinde motivasyonunuzu sarsar. Ama kendiniz için yaptığınızda kimse sizi etkileyemez.

Hobileriniz olsun. Ata binmek, bisiklet sürmek, bilardo oynamak, belgesel izlemek farketmez. Kendi ilgi alanınıza göre profesyonel olabileceğiniz şekilde kendinizi geliştirin. Çok abuk bir şey bile olsa farketmez. Herhangi bir konuda ben iyiyim diyebilmek +20 puan emin olun.

Kültürlü olun. Sırf okumak için okumayın demeyeceğim o bile yararlı olur ama siz ilginizi çeken bi konu hakkında okumaya başlayın. Genel kültürü de yanında geliştirmeyi unutmayın.

Şimdi bunlar aslında sizin için mutluluğunuz için hayatı daha iyi yaşamanız için gerekli olan şeyler. Fakir edebiyatından olabildiğince kaçın. Gücü savunun ve güç peşinde olun. Ezilen haklarını savunmak yerine ezilen olmayın ezin demiyorum (gerektiğinde yapın) ama bir laf vardır böcek olmayı kabullenenler ezilince şikayet etmemelidirler..

Her zaman cesur olmaya çalışın gerektiği yerde hakkınızı en sonuna kadar arayın pısırık insan = yaşadığını sanan insan...

Aslında olması gerekenleri anlattık. Bunların hepsini kendiniz için yaptığınız taktirde kızlar size yazmaya başlayacaktır.
Kız peşinde koşan insan para kaybeder. Para peşinde koşan insanın peşinde kızlar koşar ;)

Yeter artık mk kızlar nerede diyenler en sevdiğiniz bölüme geldik :)
Naçizane tavsiyem kızla konuşmaya başlarken üzerinde konuşabileceğiniz bir konudan giriş yapmanız. Yani konuşma şöyle olmasın;
-Selam
+Selam
-Nasılsın
+İyiyim sen
-Bende iyiyim nerelisin
+Ankara sen?
-İstanbul ben de yaş kaç
+20 sen
-21 ben de
........

Daha çok ortak bi nokta bulup o konudan yürümeniz ikiniz içinde iyi olacaktır. Konuşmayı belli bir yere getirip uzatmadan numarasını almanız almamanızdan hayırlıdır. Sakın "çekiniyorum numarasını istemeye" demeyin. Numarasını aldıktan sonra kahve içmeye davet edin. Ama davet ederken gereksiz uzatmayın "Yarın akşam okul çıkışı kahve içelim." deyin. %74 oranında yarın değil de sonra ki gün içsek diyecektir. O zaman dolu olduğunuzu söyleyin. Tamam o zaman derse iyisiniz , başka zaman yapalım derse müsait olduğu zamanı öğrenip ona göre hareket edersiniz.

İlk buluşma da sizi ilk gördüğü 3 saniye çok önemli. %68.5 karanını bu etkiliyor :)
Tabii buluşma yerini gideceğiniz kafeyi falan siz seçiyorsunuz herhalde bu konulara girmeme gerek yok?
Kızla konuşurken kesinlikle yapmamanız gereken şeyler;
Kendinizi ıspatlamaya çalışmayın,
Hayat hikayenizi anlatmayın, geçmiş ilişkileriniz, acılarınız, sevinçleriniz, utançlarınız kimsenin umrunda değil bahsetmeyin.
Sence ben nasıl biriyim? Dışardan bakınca nasıl duruyorum? gibi şeyler söylemeyin!!!!!!!!!!!!!
SAKIN cinsellik hakkında eleştiri yapmayın. Yok ortam çok bozuk birbiriyle yatan yatana falan demeyin. Cinselliği aşırı normal karşılayıp kız günde 30 kişiyle yatıyorum dese bile "yuh mk" demeyin. Sizin için cinsellik ekmek su gibi günlük rutin bir şey unutmayın.

Tavrınız tamamen o kızı zaten s*kiyormuş gibi olsun.
İnsanlar son dönemde yöneldikleri olayları konuşmaya meyillidir. Örneğin kız son 2 aydır spor salonuna gidiyorsa o konu üzerinden kıza sorular sorun. Ya da son 2 aydır neyle uğraşıyorsa onunla alakalı konuşturun.
Her insan dinlenilmek ister o yüzden en sevdiği şeyleri sorabilirsin.
Bütün bunları yaparken 2. buluşmada kızı eve götüreceğini gözlerinle hissetirmelisin.

Kız sizin duygusal oğlan çocuğu olmanızı değil vahşi bir s*x makinesi olmanızı bekliyor. Fuckbody olmayı düşündüğünüz kıza sevgili muhabbetine girdiği zaman "ben bir ilişki henüz istemiyorum ama seninle güzel vakit geçirebileceğimi düşünüyorum." deyin.
Yeri geldiğinde reddedilmek inanın sizin için çok daha hayırlı. Boşa vakit ve nakit harcamazsınız.

Alfa s*ker beta öder lafını unutmayın. Hoşunuza gitmeyen bir şey olduğunda ya da sizinle yatmayacağını söylediğinde s*ktir çekmesini bilin.
Shit testleri iyi görmeniz ona göre cevaplarını vermeniz alttan almamanız lazım. Bunun en iyi yolu sürekli başka kızlarla pratik yapmaktan geçiyor. Hiçbir şey yapamıyorsanız sanal ortamdan kızlarla flörtleşin.
Kızların ne dediğine kesinlikle odaklanmayın. Ne yaptığına bakın. Ben evi terkederim diyen kıza kapının yolunu gösterdiğimde 5 dakika sonra geri geldiğine de şahit oldum. Kimsenin g*tünü kaldırmayın. Kimse sizden değerli değil. Kızdan bol inanın hiçbir şey yok.

yazım hataları olabilir, merak ettiğiniz şeyleri yorum olarak sorabilirsiniz.

7 lik kız 5lik erkek ne oluyor

Twitterda takibindeydim burada olmana sevindim eline sağlık hocam :)

Fuckbuddy yerine fuckbody yazdığın yere geldiğimde haykırdım,eline sağlık çok doğru yerlere değinmişsin kardeşim :D

Dostum sence bir kızın dediklerini yapmayın diyorsunuz ya o yanımıza gel dedi mesela gidip noldu beni mi özledin demek mi daha iyi yoksa yok gelmiyorum demek mi

Dostum sence bir kızın dediklerini yapmayın diyorsunuz ya o yanımıza gel dedi mesela gidip noldu beni mi özledin demek mi daha iyi yoksa yok gelmiyorum demek mi
Tabii ki de gitmeyeceksin. Bu açık bir shit testtir. Gelmek istiyorsan buradayım demen yeterli.

başarılı bir yazı.. tebrikler.

fakat ben şu kadına karşı tavır konusunda bir iki kelam etmek istiyorum..

arkadaşlar siz kadına ne kadar yüz verirseniz o kadar zıplayabilir. ilişki böyle yürümeli, sizi takmamaya falan kalktığı an siktiri çekin. kendinize saygısızlık yaptırmayın. ezdirmeyin kendinizi. 100 tane daha kızla tanışabilirsiniz ama kendinize saygınızı asla kaybettirmeyin. aslında bu kadınlar için değil tüm insanlar için geçerli.

kimse umurunuzda olmasın. basın siktiri geçin. kadın milleti yüz bulduğunda şımarır ve sizdeki o bireyi yavaş yavaş yıkmaya çalışır. bunu her zaman aklınızda tutun. sizi siz yapan özellikleri sizden almak ister. ister ve alır da sonra sizi sevmez. yani başka biri olursunuz ve o olduğunuz insan artık sevgiye layık değildir. başlangıçta göbeksiz olan adamı yedirir ve sporu bıraktırır ama sorna sen şişmansın diye gider zayıf erkeklerle birlikte olmaya başlar. kadın yapısı bir galibiyet daha almanın verdiği mutlulukla yenilere yelken açar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8