• Yeni gelenler ve blogdaki yazıları okumayanlar öncelikle blogdaki yazıları okusun.

Kız ve erkeklerin tepkisi neden farklı

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Bilirsiniz arkadaşlar birisi düştüğünde veya başına kötü birşey geldiğinde özellikle yakın arkadaşımızsa kahkahalarla boğuluyoruz ama aynı ortamda ki bir kız bazen hemen bişey olduğu nasılsın vs diyor kızlarından kimisi güler ama bu hareketi neden yaparlar

Böyle olması daha iyi.erkekler yüzüne karşı kahkaha atar, dalga geçer fakat arkadan iş çevirenleri nadirdir.Kadınlarda ise yüzüne karşı iyimisn şöylemisin sanki karşısında iyilik meleği belirir fakat dedikoduya iş çevirmeye gelince elbette yakın arkadaşını kıskanıp iş çeviren dedikodusunu yapan kadındır.

Yani varsın dostların senin üzerinden dalga geçsin kahkaha atsın ama en ufak işin düşünce desteğini esirgemeyip, mutlu olduğun anda'bu herif benden mutlu' deyipte mutluluğunu kıskanıp arkandan iş çevirmesin.

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Böyle olması daha iyi.erkekler yüzüne karşı kahkaha atar, dalga geçer fakat arkadan iş çevirenleri nadirdir.Kadınlarda ise yüzüne karşı iyimisn şöylemisin sanki karşısında iyilik meleği belirir fakat dedikoduya iş çevirmeye gelince elbette yakın arkadaşını kıskanıp iş çeviren dedikodusunu yapan kadındır.

Yani varsın dostların senin üzerinden dalga geçsin kahkaha atsın ama en ufak işin düşünce desteğini esirgemeyip, mutlu olduğun anda'bu herif benden mutlu' deyipte mutluluğunu kıskanıp arkandan iş çevirmesin.
Dediklerim çok doğru dostum zaten ben güldüğümde hiç art niyet olmuyor bana gülündüğünde bende gülüyorum hatta ama neden gülüyoruz onu merak ettim birde kimisi sinsiliğini saklar ama ben az çok anlatım sinsiyi duygusallık konusunda da bizden öndeler