Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kıza Hayal Kurdurtmak

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Aslında forumda bu konudan çokça bahsettik fakat konunun önemli olduğunu düşündüğüm için yeni gelenler için bir kere daha üstünden geçeceğim.

Hayal nedir ? İnsanın gerçekte olmayan ya da henüz gerçekleşmemiş olan bir durumu beyninde canlandırmasıdır. Bilim insanları bu yeteneğin bizlere milattan önce çok eski zamanlarda avlarının ve vahşi hayvanların hangi hamleleri yapacağını tespit etmeye çalışan atalarımızdan geçtiğini söylüyorlar.
Aslında hayal gücü her hayvanda vardır, fakat bu yetenek insanda daha gelişmiş bir haldedir.

Peki, biz bunu kızla sohbet ederken neden ve nasıl kullanacağız ?

Eğer bir insana sevdiği hayaller kurdurtursanız, karşı taraf bu hayali devam ettirme ve hatta gerçekleştirme eğilimi gösterir.

Reklam şirketlerinin hepsi bunu çok iyi yapıyorlar. Böyle kaslı karizmatik bir abimiz yanında taş gibi bir hatunla seyahat ediyor reklamı yapan şirketin arabasıyla.
Sen de hemen kuruyorsun hayali kafanda. Oradaki adamın yerinde sen oluyorsun, eğer maddi durumun da iyiyse gidip satın alıyorsun arabayı o gazla.

İşte, kızla konuşurken bunu kullanın. Kıza hayaller kurdurun.

Mesela şakayla karışık "Düşünsene senle ben, hayal bile edemiyorum, böyle çocuğumuzla İtalya sahillerindeki yazlığımıza gitmişiz, sen gene her zamanki gibi başımın etini yiyorsun, neler yaptığını anlatıyorsun o gün, sonra bizim yan villadaki manken komşu geliyor, tabi benim karizmama dayanamamış belli ki, geliyor sohbet ediyor, kesin kadını öldürürsün sen cidden kıskançlıktan." denilebilir.

Bu gayet basit bir hayal, ama kızın zihnindeki birçok noktaya dokundum. Mesela "çocuk" diyerek çocuk yapma içgüdüsüne, "İtalya sahillerindeki yazlık" diyerek maddi dolgunluğa, manken komşunun gelip benimle sohbet etmesinden bahsederken de hem benim kadınlarla aramın iyi olmasına hem de kadının erkeğini diğer kadınlara kaptırmama içgüdüsüne dokundum. Finalde de, kesin kıskanıp öldüreceğini söylerken kadının bunun hayalini kurduğu için böyle hissetmesine sebep oldum.

Beynimiz hayalle gerçeğin ayrımını yapamaz. Siz kıza hayal kurdurtursanız, sizden hoşlanmasa bile hayalindeki senaryoda hoşlanıyor olacak ve bu da bilinçaltına gayet net bir komut olarak gidecektir.

Hayali detaylandırın ve bu detaylara kızı etkilemek istediğiniz noktaları serpiştirin. Mesela yukarıdaki hayalde çocuk, yazlık, manken, karizma gibi noktalar detay; hatunun beni kıskanması ise asıl olaydı. Asıl olay sayesinde kız sizin aralara serpiştirdiğiniz detayları bilinçli olarak fark etmeyecektir.

Tabi siz bu hayalleri daha da detaylandırabilir ve güzelleştirebilirsiniz. Unutmayın ki hayaller bilinçaltına açılan kapılardır. O kapıdan nasıl içeri gireceğiniz ise size kalmış.

Truva atını hatırlayın.

İYİ OYUNLAR!

Son düzenleme:
Kesinlikle , mantıklı bir düşünce. denemekte fayda var , yarın deneyeceğim olanı biteni yazarım.

Ben bi kiza buna benzer bi hayal kurdurtmustum hemde telefondan kizla sadece bi kere bulustuk telefonla gorustukten kisa sure sonra ayrilmayi istedim iste gorusemiyoruz baglanamayiz filan diye( sikildigimdan) kiz aynen soyle dedi" Ben sana baglandim ki" dedi. Tabi bi iki kere daha bulusup baska kizlara gecis yaptim.

Aynısı başıma geldi. Derste kimya öğretmeni yediğiniz cipsin hiç bir esprisi yok aslında dedi. Bende nasıl yani hocam dedim. O da size cipsi yediren çin tuzu yani ben terliğe çin tuzu döksem iştahla yersiniz dedi ondan beri cips yiyemiyorum. O an aklıma terlik yerken ki halim geldi. Bak yine midem bulandı.

Merhabalar. Guzel yazi icin tesekkurler. Gercekten faydali bir yazi. Ellerine saglik. Bir kac sey sormak istiyorum bu yaziyla ilgili. Peki biz bunu veya bunlara benzer seyler kullanirsak kizla konusurken, en cok konusan biz olmaz miyiz ve cok konusan biz, az konusan da kiz olacagindan cekim azalmaz mi? Yararimiza nasil kullanacagimizi gayet net ve acik aciklamissin ama benim takildigim nokta kizi da konuşturmak. Bu konusmak, konuşturmak dengesini nasil kuruyor tecrubeli arkadaslarimiz? Ben pareto hipotezine gore davranmaya calisiyorum ornegin veya altin orana göre. Tecrübeli arkadaslar, deneyimlerini aktarirsa bnce cok guzel olur bu konuda.

Merhabalar. Guzel yazi icin tesekkurler. Gercekten faydali bir yazi. Ellerine saglik. Bir kac sey sormak istiyorum bu yaziyla ilgili. Peki biz bunu veya bunlara benzer seyler kullanirsak kizla konusurken, en cok konusan biz olmaz miyiz ve cok konusan biz, az konusan da kiz olacagindan cekim azalmaz mi? Yararimiza nasil kullanacagimizi gayet net ve acik aciklamissin ama benim takildigim nokta kizi da konuşturmak. Bu konusmak, konuşturmak dengesini nasil kuruyor tecrubeli arkadaslarimiz? Ben pareto hipotezine gore davranmaya calisiyorum ornegin veya altin orana göre. Tecrübeli arkadaslar, deneyimlerini aktarirsa bnce cok guzel olur bu konuda.
kızın sorularına kısa cevaplar ver ve kıza açık uçlu sorular sor

kızın sorularına kısa cevaplar ver ve kıza açık uçlu sorular sor
Bunu daha sık yapmaya calisacagim :)) aslinda mantik basit ama uygulama konusunda demek ki tecrubem az. Deneyimleye deneyimleye gormek lazim sonuclari. Teşekkürler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8