Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kıza Karşı Çekim Hissetmiyorum Yinede Kanka Olmamam Lazım mı?

beyler kiza karsi hic cekim hissetmiyorum normal konusuyoduk oylesine canim sikildiginda trolluyodum ig storylerini kanka ayagina yatmaya basladi bende zaten cekim hissetmiyorum kiza karsi normal karsiladim sorum su acaba kizin torpuleme ataklarina karsi onlem alsam tum onlemleri alsam kanka olarak devam edebilirmiyim (mesafeli kankalik tum herseyi ortaya dokmicem)

ben kankalarımla ufak flört ederdim hem arkadaşlığınızı güclendiriyor hem de aranızdaki bağı canlı kılıyor

beyler kiza karsi hic cekim hissetmiyorum normal konusuyoduk oylesine canim sikildiginda trolluyodum ig storylerini kanka ayagina yatmaya basladi bende zaten cekim hissetmiyorum kiza karsi normal karsiladim sorum su acaba kizin torpuleme ataklarina karsi onlem alsam tum onlemleri alsam kanka olarak devam edebilirmiyim (mesafeli kankalik tum herseyi ortaya dokmicem)

Sana hep mesaj atmasini istiyorsan. Takmasini istiyorsan torpuletmeyeceksin. Sonra arkadaslarindan senden bahsedecek, sen de oradan yuruyeceksin. Ipleri birakma anlayacagin

Kendini torpuletme konusmak istemiyorsan konusma ama istiyosan da ne olursa olsun torpuletme

Üstünlüğünü kurduktan sonra,erkek olanın sen,sözü geçenin sen olduğunu hissettirirsen,çok cıvık olmazsan,disiplini,çerçeveyi,otoriteyi korursan kızın üstünde arkadaş olmakta bir sakınca yok bence.Seni yontamayacağını anlarsa işine bile gelir.''Bu gerçek bir erkek buna kız kankalarımı ayarlayayım tanıştırayım'' falan gibisinden şeyler diyebilir ve güçlü bir ekip olabilirsiniz ama dedigim gibi yöneten sen olursan.Yoksa bi kızın yanında kankam nasıl olsa diye cok cıvıklasırsan o bile yüzüne gülerken seni ezer.Ve sana asla demez bunları ezmenin keyfine bakar işine bakar.Yani OTORİTE,ÇERÇEVE her şey kadınlarla iletişimde.KADIN tehlikeli bir silahtır.Kullanmasını bilirsen rakiplerine,bilmezsen sana zararı dokunur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8