Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kıza nasıl açılma cesareti gösterdiğimi anlatayım

1 sene önce. Kıza açılamıyordum. Cesaretim azdı ama belli ediyordum. Mesela senin farklı olduğunu seni ilk gördüğümde anladım falan diyordum. Her neyse mal mal takılıyorum. Kızla normal konuşuyoruz ama. Sadece hissettiğim duyguları açıklamada zorlanıyorum. Böyle günler geçiyor tabii. Bir gün banka oturdum izmirdeyim. Elimde bira kuruyemiş falan takılıyorum. Birde poğaça gibi bir şey var. Köpekler geldi 3 tane ama biri uzakta duruyor korkuyor heralde çağarıyorum gelmiyor. Neyse bu 2 köpeğe yiyecek verdim bir güzel karınlarını doyurdular. Bu arkada ki köpek o kadar çağırmama rağmen gelmedi. Karnı da aç ama fırsatı kaçırdı. Buradan kendime ders çıkardım. Bir şeyi geciktirip kaçırırsam mal mal kızda seni bekleyecek hali yok mesela. Başkasıyla birlikte olacak. Belki yinede senden hoşlanmayabilir. Ama açılmakta yarar var. O aç olduğu halde arkada duran köpek gibi olmayacaksın bu hayatta.

Kendi değerini ölçsen kaç verirsin ?

1 sene önce. Kıza açılamıyordum. Cesaretim azdı ama belli ediyordum. Mesela senin farklı olduğunu seni ilk gördüğümde anladım falan diyordum. Her neyse mal mal takılıyorum. Kızla normal konuşuyoruz ama. Sadece hissettiğim duyguları açıklamada zorlanıyorum. Böyle günler geçiyor tabii. Bir gün banka oturdum izmirdeyim. Elimde bira kuruyemiş falan takılıyorum. Birde poğaça gibi bir şey var. Köpekler geldi 3 tane ama biri uzakta duruyor korkuyor heralde çağarıyorum gelmiyor. Neyse bu 2 köpeğe yiyecek verdim bir güzel karınlarını doyurdular. Bu arkada ki köpek o kadar çağırmama rağmen gelmedi. Karnı da aç ama fırsatı kaçırdı. Buradan kendime ders çıkardım. Bir şeyi geciktirip kaçırırsam mal mal kızda seni bekleyecek hali yok mesela. Başkasıyla birlikte olacak. Belki yinede senden hoşlanmayabilir. Ama açılmakta yarar var. O aç olduğu halde arkada duran köpek gibi olmayacaksın bu hayatta.
Analiz bi yere kadar doğru ama sonuç yanlış. Sen aç bir köpek değilsin.O kız yoksa başka kız var.Sen ekmeği değil ekmek seni kazansın.(Alfa tripleri değil bahsetmeye çalıştığım.Sadece sen o kıza muhtaç değilsin onu demeye çalıştım)

Bir şeyi geciktirip kaçırırsam mal mal kızda seni bekleyecek hali yok mesela.
Başkasıyla birlikte olacak. Belki yinede senden hoşlanmayabilir.
Ama açılmakta yarar var. O aç olduğu halde arkada duran köpek gibi olmayacaksın bu hayatta.

Bu konuda haklısın. Ertelemek senden sonra gelenleri soğuk suyla beraber karşılamak demektir.
Bu da erkek için biraz sinir bozucu oluyor.
Sen hayatına girersen uğraşı sen olursun. Hemen zihninde dönen fikirler yargılar havalarda uçuşur.
Eğer kafasında birileri yoksa ilk teklifte plansızsan olma ihtimali her zaman var.
Ama kafasında birileri varsa İkinci üçüncü plana da geçsen o sana aşık olmadığı süreçte, kafasını karıştırmadığın ve güçlü olmadığını algıladığı vakit seni de elinde tutup diğer tarafla ilgilenecektir.

Yani daldan dala geçiş yapar. Köpek örneğine gelince köpeği azcık bir sevseydin sen nereye oda oraya gelirdi. Köpekler durduk yerde güvenmediği insanların ya da sevemediği insanların yanına yanaşmazlar. Ama burnunun üstünden ya da kafasından okşa ona şefkat göster bak nasıl sana bağlanıyor.

Kadınlar da dokunsal algılarlar. Bir kadının bir erkeğe çok spesifik ya da spontane gelişen ya da ciddi bir durum haricinde dokunması kesinlikle ilgi göstergesidir. Kaldı ki o köpeğin dünya kadar seçeneği var. Senin de olmalı. Aldığın istihbaratları iyi değerlendirmen lazım. Bilgi sahibi olmak da önemli. İyi bir bilgi toplayıcı olmalısın aynı zamanda.

Yoksa gidip elin boş dönmen çok olasıdır. Tekliften ya da açılmadan sonra kesinlikle 2-3-4 planın olmalı. Kabul etmediği zaman ya da ikna edemediğin zaman bir kelime daha ettin o da mı kesmedi kızı o zaman cpd değerini yükseltmek için kendini geliştirmeye devam edeceksin. Orada eyvallah çekmeyi bileceksin. Unutma onlar her şeyin farkındalar. Olmadığı zaman bu sende eksiklik olarak ya da yetersizlik olarak kalmasın. Eğer devam edersen bu senin gelişeceğinin mükemmel bir kanıtı.

Kaybettiğin oyunlar kadınlara hırslanmana sebep olmasın, bu senin hedefini köreltir.
Sadece kendini geliştirmek için bir şeyler yapmaya başlamalısın. Bu tam da erkeğin fıtratına yakışır hareket olur. Erkek hedefi için azimle çalışır ve hedefine ulaşır. Kadın gibi sürekli elimde tutayım vs niyetiyle bakmazlar. Startejiler inandırıcı olmasa bile erkek sadece sonuca bakar ve nasıl ikna ettiğine. Kadınlar ise daha duygusal bir şekilde tüm detaylara bakarlar. Neyse çok uzattım sonuç olarak dediğin konuda haklısın.

Hayatı bırakırsan eksik kalırsın o yüzden hatalar yapa yapa ileri gitmek lazım.
Yoksa haydi olmadı olmuyor yat aşağı diye çaresizlik içerisine girersen kaygı bozukluğuyla başlar, değişik bir birey olur çıkarsın.
Hadi eyvallah...

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8