Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kıza Niyetini Belli Etmek ve İltifat

Merhabalar.
Bana ilgisi olan bi kız var,aynı sınıftayım. Nadiren kanka diyor takmıyorum,bazen beni bayağı bayağı kestiğini görüyorum. Arada sırada flört eder gibi konuşuyor,mesajlaşıyoruz fakat çok uzun zamandır iş benim yüzümden ilerlemiyor çünkü kızın bana olan bakışlarını farkettiğim anda bu benim hoşuma gidiyor ama adım atmıyorum. Başka kızlarla da ilgileniyorum fakat o kızı istiyorum ve ne zaman boş vereyim desem bana ilgisini fark ediyorum.

Sorularım şunlar;
1- Bu işi nasıl daha ileri boyuta taşıyabilirim.
2-İlgimizi belli etmemiz gerektiğini biliyorum
3-İltifat etmek bizi zayıf gösterir biliyorum ama iltifat gibi olsa da ilgimi belli etmek için "canım,gülüm,tatlım,fıstık" gibi kelimeler kullanayım mı?

Ne önerirsiniz?

Akisina birak, ufak ufak oyna cekil.

Kıza canım dedin diye kız sana amk eziğine bak bana canım dedi demeyecek de nolcak demeyedebilirsin kafana göre.

Kıza canım dedin diye kız sana amk eziğine bak bana canım dedi demeyecek de nolcak demeyedebilirsin kafana göre.
Tabi ki öyle demez ama yavşak gibi görmesine sebep olmaz mı?
Başka türlü nasıl ilgi belirtisi verebiliriz?

Çıkışta benimle şuraya şuraya geliyorsun tarzı takıl az vakit geçir. Eğlenceli ol dalgana bak. İltifat etme, eğer edeceksen de ardından negatif bir şey söyle.
Örnegin; Güzel kızsın ama şu saçlarını babannem gibi yapmayı nasıl beceriyorsun vs...

Çıkışta benimle şuraya şuraya geliyorsun tarzı takıl az vakit geçir. Eğlenceli ol dalgana bak. İltifat etme, eğer edeceksen de ardından negatif bir şey söyle.
Örnegin; Güzel kızsın ama şu saçlarını babannem gibi yapmayı nasıl beceriyorsun vs...
Anladım teşekkür ederim

Olum nasıl kafalardasınız okudukça gülüyorum, '' Arada sırada flört eder gibi konuşuyor,mesajlaşıyoruz fakat çok uzun zamandır iş benim yüzümden ilerlemiyor çünkü kızın bana olan bakışlarını farkettiğim anda bu benim hoşuma gidiyor ama adım atmıyorum. Başka kızlarla da ilgileniyorum fakat o kızı istiyorum '' dsadadfsas kafayı yicem bu ne ? neyse yeter bu kadar bak kardeşim, kız kanka diyor arada kesiyor benden hoşlandığını biliyorum diyorsun bu ne yaman çelişki ? xd

1- Kızla aradaki buzları çoktan eritmişsin zaten konuşuyoruz mesajlaşıyoruz diyorsun bu güzel, kıza fiziksel temaslarda bulunman gerek,(2. maddede anlatıcam) kız muhabbetlerinden kaçın baş başa sohbet et, eski erkek arkadaşlarını veya diğer erkeklerden konuşmasına izin verme ikiniz arasında geçsin sohbet.. FAKAT F-AK-A-T kız arada da olsa dediği gibi seni kanka olarak görüyorsa işin yaş. Konuştuğun kızlarla yola devam et.

2-ilgini iltifatlarla belli etmene gerek yok, fiziksel olarak ilgi göster.
*`Tokalaştığında kızın elini hemen bırakma
*Nasılsın iyi misin vs. derken kısa bir süre daha tut kızın elini
*Elini bırakacağın zaman elini hafifçe sık ve öyle bırak
*Elini bıraktıktan sonra omzuna dokunarak bir şeyler daha söyle
bunları yaparken göz temasını kesme.

bunu yapınca kız anlıcak mı diye yorma kafanı
kız bu işaretleri ışık hızından 9 kat hızlı bir şekilde çözer

3- 2'nin içinde.

Aynı sınıftasın git yanına çekinme herhangi bir konudan sohbeti aç Kıps ;)

Olum nasıl kafalardasınız okudukça gülüyorum, '' Arada sırada flört eder gibi konuşuyor,mesajlaşıyoruz fakat çok uzun zamandır iş benim yüzümden ilerlemiyor çünkü kızın bana olan bakışlarını farkettiğim anda bu benim hoşuma gidiyor ama adım atmıyorum. Başka kızlarla da ilgileniyorum fakat o kızı istiyorum '' dsadadfsas kafayı yicem bu ne ? neyse yeter bu kadar bak kardeşim, kız kanka diyor arada kesiyor benden hoşlandığını biliyorum diyorsun bu ne yaman çelişki ? xd

1- Kızla aradaki buzları çoktan eritmişsin zaten konuşuyoruz mesajlaşıyoruz diyorsun bu güzel, kıza fiziksel temaslarda bulunman gerek,(2. maddede anlatıcam) kız muhabbetlerinden kaçın baş başa sohbet et, eski erkek arkadaşlarını veya diğer erkeklerden konuşmasına izin verme ikiniz arasında geçsin sohbet.. FAKAT F-AK-A-T kız arada da olsa dediği gibi seni kanka olarak görüyorsa işin yaş. Konuştuğun kızlarla yola devam et.

2-ilgini iltifatlarla belli etmene gerek yok, fiziksel olarak ilgi göster.
*`Tokalaştığında kızın elini hemen bırakma
*Nasılsın iyi misin vs. derken kısa bir süre daha tut kızın elini
*Elini bırakacağın zaman elini hafifçe sık ve öyle bırak
*Elini bıraktıktan sonra omzuna dokunarak bir şeyler daha söyle
bunları yaparken göz temasını kesme.

bunu yapınca kız anlıcak mı diye yorma kafanı
kız bu işaretleri ışık hızından 9 kat hızlı bir şekilde çözer

3- 2'nin içinde.

Aynı sınıftasın git yanına çekinme herhangi bir konudan sohbeti aç Kıps ;)
Okudukça gülmeye devam et kardeşim bence sen taktik vermek yerine fnisjckxnckcnc

Bu kadar kasmayın amk kızlar gelip önünüze domalmıcak eğlencene bak

Okudukça gülmeye devam et kardeşim bence sen taktik vermek yerine fnisjckxnckcnc
Aynen Quardeshim önce hafif iltifat etsin dur hemen arkasından negatif bir şey söylemesi lazım, güldürürken aynı zamanda düşündürmesi lazım dsadsadsa bu söylediklerini senin yaptığına da tüm kalbimle inanıyorum, get the fuck out of here.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8