• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kızı eğlendirememek

Beyler benim birini güldürme yeteneğim maalesef yok. Bu yüzden bende kızla kafeye,sinemaya gitmek yerine lunaparka gitmenin iyi bir şey olabiliceğini düşunuyorum siz ne diyorsunuz ? Ya da nasıl espiri anlayışı kazanabilirim ????

Son düzenleme:

FromendD

Üye
Beyler benim birini güldürme yeteneğim maalesef yok. Bu yüzden bende kızla kafeye,sinemaya gitmek yerine lunaparka gitmenin iyi bir şey olabiliceğini düşunuyorum siz ne diyorsunuz ? Ya da nasıl espiri anlayışı kazanabilirim ????
Esprili olmana gerek yok herkes esprili olacak diye bir şey yok kasma

Kasrqaa

Fahri Üye
Kıza tüm duyguları tattırmak yerine neden mutlu etmeye çalışasın. Sen mutlu olduğun sürece oda yanında mutlu olucaktır.
Kadınlar baskın bir erkekle birlikteyse onun mutluluğunu önemser, kadınlar ezik bir erkekle birlikteyse kendi mutluluğuna önem verir. Espiri yapmana gerek yok, tanışma zamanı küçük bir espiri patlarmanda fayda var.
Tavsiyem geliştirmeye bak espiri yeteneğini ilerde illaki lazım olucak.

Erebus

Üye
Kızı eğlendirememek mi?Sen kızı eğlendirmeye çalışmamalısın bu direk kızı ödül olarak görmene sebep olur.Baştan çerçeveyi kaybedersin onu değil onla birlikteyken eğlenmene bak yoksa çok kasarsın.Espri yeteneğini ise Harun D. nin kızlarla konuşma kılavuzu var çok faydalı birçok egzersizi var internetten arasan pdf ini bulabilirsin