Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızı yalnız yakalayamama sorunu

okulda bir kız var. benim gibi 2014'te başlamıştı ve o zamanlar arada kesişiyorduk ama kız hızlı takılıyordu bense eziktim. sonra bir süre ortadan kayboldu, döndüğünde düzenli bir ilişkisi vardı. sonra bir süre yine ortadan kayboldu (sanırım dondurdu) bu sene tekrar geldi ama artık yavaşlamış, başörtülü kanka edinmiş ve ortamlara girmiyor, geceleri cikmiyor vs. ama her gün okulda, kütüphanede karsılasıyoruz ve hayvan gibi kesişiyoruz(kız hemen gözünü kaçırmıyor). haftalardır gidip "seni nerden hatırlıyorum" ayağına set açmayı planlıyorum ama kız hep arkadaslarıyla oluyor (kızlı erkekli grup).erteleye erteleye yaz okulu bitecek ben hala kesişmeleri sete dökemedim. ne önerirsiniz?

Bu sorudan oyun kitabını okumadığını çıkarıyorun ilk işin gidip bu kitabı okumak olsun onun dışında
Yalnız yakalayamıyorsan grubun yanına gideceksen git bi bak alfa kim ya da alfa var mı
Ortamın alfası ile ya dost olacaksın ya da ona alfa olduğunu göstereceksin (gidipte kavga çıkarmayın amk) kesiştigin kızı hiç iplemeden diğerleri ile oynayacaksin hepsi sana saygı duyacak senle konuşacak bir kıvama gelmeli (Ne konuşacağınızı felanda yazmıcam önce ki yazılarımı felan bulun tonlarca örnek var amk hadi ben olmasam forumda ve blogda örnek dolu) daha sonra esas kıza dönüp neg atacaksın duruma bagli 2 ya da 3 tane (neg dedim gidipte kıza "tipini skm oc" demeyin bu neg degil amk) daha sonra Kızı o ortamdan çıkaracaksın
büşra gelsene bi
Gençler buseyi iki dakika çalıyorum
Tarzı sikimsonik bir konuşma ya da
Neglerden sonra kızın yanına oturup sadece onunla sohbet et sonra kıza kızı kahve vaadiyle kandirip patır putur... neyse

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8