Kızın beni terketmesini nasıl sağlarım?

Herkese merhaba. Uzun uzadıya anlatmak istemiyorum. Kızın hemen beni terketmesini nasıl sağlarım? Kızı üzmek istemiyorum ve ayrılalım demek istemiyorum. Çünkü bi kere ayrılalım dediğimde kız fenalaştı. Hastaneye götürmek zorunda kaldım. Onun beni terketmesini nasıl sağlayabilirim kısa sürede? Uzun vadede bununla ilgili bi kaç şey biliyorum ama tecrübeli arkadaşlarımız varsa beni bilgilendirsin lütfen. Dün konuştuk kızla ve yaklaşık iki saat boyunca ağladı. Bu ağlamanın bi yandan manipülasyon olduğunu düşünüyorum ama bi yandan da vicdan azabı çekiyorum. Kızları etkilemeyi, elde etmeyi vs öğrendim de nasıl başımdan uzaklaştırırım bilmiyorum. İlşkinin ilk flört evresinde ilgiliydim ve eğleniyorduk ama sonra ilgiyi azalttım ve artık hiç ilgi göstermiyorum ve kız daha çok bağlandı ve resmen beni boğuyor. Her buluşmamızda ağlıyor ve SonrA sarılıp sevişiyor ama sonra yine aynı şey oluyor. Lütfen bu kızdan onu daha fazla üzmeden nasıl ayrılabilirim yardım edin. Çünkü hiç kimseyi üzmek istemiyorum velakin ilişkiyi de yürütmek istemiyorum çünkü beni çok kıskanıyor ve bunaltıyor. Herkese iyi günler. Telefondan yazdım, okunabilir yazmışımdır umarım 😃
Hocam uyarmadan geçemeyeceğim.Kızlar senin böyle yapmak istediğini anlıyorlar içten içe emin ol buna .Şuan kız aşkından dolayı görmezden geliyor olabilir yahut sana ihtiyacı da olabilir.Ama senin ayrılmak isteyip ayrılamadığını hissetmesi seni onun gözünde zayıf kılar ki manüpilasyonlara başlamış bile .Hocam kızdan ya şimdi ayrıl şimdi ayrılamıyorsan kız ilerde vakti geldiğinden bunun acısını senden çıkartıcaktır

Arkadaşlar hepinizin cevapları için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bende ardıma bakmadan çekip gitmek isterdim tıpkı kızların çoğumuza yaptıkları gibi ama benim temel bir ilkem var: Aldığın kızı, aldığın seviyenin üstünde bırakmak, Şimdi böyle ayrılırsam bunalıma girer kesin. Neyse biraz Kohlberg ve Gilligan okuyayım da belki vicdanımı rahatlatırım. Cevaplar için çok sağolun.
Çok doğru arkanda bir düşman bırakmak istemezsin. O yüzden kendinden soğut ve bırak kız senden ayrılsın.