Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızın ilgisi soğudu gibi

Arkadaşlar merhaba ilk paylaşımım olacak geçenlerde flörtüm diyebileceğim hatunla buluşmaya gittim turistik bir ilçeye oradayken çağırdım hatunu gel müsaitim falan diye starbucksta falan oturduk.Sohbet muhabbet falan derken bi 20 dk sonra falan kalktık ben birer bira alalım içelim falan dedim. Bira almaya gittik ben ısmarlayacaktım hatta ama elimi cebime attırmadı olmaz falan dedi.Bu hareketi hoşuma gitti öğrenciyim bu arada yaşım 20 alman usulü alındı biralar her neyse sonrasında oturduk bir bankta denize karşı sigara bira falan sonrasında ben kıza yaklaş dedim yanıma sokul dedim daha öncesinde bir çekim vardı aramızda neyse uzatmak istemiyorum elimi koluna attım yanağından boynundan falan öptüm derken bir anda kızın dudaklarıyla buluştum kısa süreli diyebileceğimiz bi öpüşme faslından sonra ben kalkalım dedim kız ailem merak eder falan demişti.(mankafalık benimkide😂) Sonrasında dur dedi hatun oturttu yerime kısa süreli daha öpüşmenin ardından kalktık uğurladım hatunu.O günün gecesinde mesaj attı çok hızlı gelişti falan diye pişmanım dedi. Bu arada 2.ci buluşmamızda oldu bu yaşananlar ben dedim sana zaman falan tanıyayım toparlan dedim çünkü kız ne yapacağımı ne olacağını bilmiyorum dedi.1 haftadır mesaj atmıyorum hatuna önerebileceğiniz şeyler var mı yeterince kısa geçmeye çalıştım ama sanırım uzun oldu.

1 haftadır mesaj atmıyorsun kıza kullanılmış havası verdin, hemen kalkalım demen de saçma olmuş. Elde Edip bırakıp havası vermişsin. 2. Buluşmasında kıza ödetmişsin en azından 3-4. buluşmaya kadar kıza ödetmeseydin en azından ortak bir ödeme yapabilirdiniz.

1 haftadır mesaj atmıyorsun kıza kullanılmış havası verdin, hemen kalkalım demen de saçma olmuş. Elde Edip bırakıp havası vermişsin. 2. Buluşmasında kıza ödetmişsin en azından 3-4. buluşmaya kadar kıza ödetmeseydin en azından ortak bir ödeme yapabilirdiniz.
Öyle oldu gibi sanki teşekkürler yorumun için

Kardeşim Pişmanım vs. Test.

Diyecektin ki alışsan iyi olur küçük sürprizlerime. Testten kalmışsın. Hayırlı olsun.

1 hafta mesaj atmamak yanlış bir yöntem. Eğer hala yazmadıysan sahile, avm vs. gidiyorum. sohbet edelim de. Gelir.

Gelmezse kaybettin(Eğer şu gün gidelim vs. derse devam)

Birdaha falan dersen tablete kafa atarım ciddiyim yaparım

Şu konu hakkında bir şeyler söyleme ihtiyacı hissettim.

Düşünsenize kız arkadaşınızla bir şeyler yaşıyorsunuz.
Binde bir de gelip burda belli kısımları paylaşıyorsunuz. Ya da belli güvendiğiniz arkadaşınız vardır ona yani en fazla 1 kişidir..

Ama kız tarafı öyle değil kim bilir kaç kız arkadaşından akıl aldı ya da alıyor..
O yüzden bence bazı davranışları icra ederken çok daha kurallı ve prensipli hareket etmek gerekir.

Hani körü körüne aşığı oynamamaktan bahsediyorum. Onlar orduyla geliyor ve acımasız hareket ediyor, siz erkek olarak hep tek savaşıyorsunuz. Erkek ilişkisini kolay kolay kimseye anlatıp akıl almıyor çünkü..Belki biraz buradan akıl alınıyor ama dışarıda böyle değil..Neyse davanızda başarılar ...

Şu konu hakkında bir şeyler söyleme ihtiyacı hissettim.

Düşünsenize kız arkadaşınızla bir şeyler yaşıyorsunuz.
Binde bir de gelip burda belli kısımları paylaşıyorsunuz. Ya da belli güvendiğiniz arkadaşınız vardır ona yani en fazla 1 kişidir..

Ama kız tarafı öyle değil kim bilir kaç kız arkadaşından akıl aldı ya da alıyor..
O yüzden bence bazı davranışları icra ederken çok daha kurallı ve prensipli hareket etmek gerekir.

Hani körü körüne aşığı oynamamaktan bahsediyorum. Onlar orduyla geliyor ve acımasız hareket ediyor, siz erkek olarak hep tek savaşıyorsunuz. Erkek ilişkisini kolay kolay kimseye anlatıp akıl almıyor çünkü..Belki biraz buradan akıl alınıyor ama dışarıda böyle değil..Neyse davanızda başarılar ...
kızları deşifre eden bir yazı istiyoruz senden ne yapıyorlar ne konuşuyorlar kendi aralarında

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8