Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızın instagramını aldım ama...

Bu gün okulda kızı tek gördüm yanına gittim
-Ben
+Kız

-Napıyon ya burada yıkık yıkık tek başıma diyip oturdum
+hiç ya öyle sınıfa çıkıcam da üşeniyorum dedi (Sınıflarımız aynı koridorda)
-valla ben de üşendim şimdi nasıl gidiyor okul
-iyi seninki
+harika, bu arada ismin neydi ya
-x
+heh güzel Bi ismin var ama zor
gülüşümeler
+instagramını yazsana
diyip telefonu uzattım ve sınıfına kadar gittim giderken eğlenceli bi muhabbet döndü aramızda bundan sonraki adımlarımı nasıl atmalıyım sizce instagramdan yazmalı mıyım

+instagramını yazsana
Kızı kaybetmemek için numara yerine instagram alman. Resmen oyunu kazanmak için değilde kaybetmemek için oynamışın gelde kızma bu olaya.
İkincisi instadan yazmıyorsun benim güzel kardeşim. Yarın birgün tekrar güzelce sohbet kuruyorsun bu sefer numara alıyorsun.

İnstagramın sana getirdiği eksiler
♣İnstagramın kötüyse kız senin hayatını çekici bulmaz bu yüzden red yeme ihtimalini artırırsın.
♣Gizemli değilsin çünkü hayatını kabak gibi gösterdin.
♣Özgüvensizsin numara istemeye utanıp instagram istedin ki kız bunu kesinlikle farketti.
♣Ufacık bu konu üzerinde dursan daha nice hatan çıkacak unutma sen kadını seçersin kalkıp kadına kendini defolu ürün gibi satmaya kalkmazsın.

Kızı kaybetmemek için numara yerine instagram alman. Resmen oyunu kazanmak için değilde kaybetmemek için oynamışın gelde kızma bu olaya.
İkincisi instadan yazmıyorsun benim güzel kardeşim. Yarın birgün tekrar güzelce sohbet kuruyorsun bu sefer numara alıyorsun.

İnstagramın sana getirdiği eksiler
♣İnstagramın kötüyse kız senin hayatını çekici bulmaz bu yüzden red yeme ihtimalini artırırsın.
♣Gizemli değilsin çünkü hayatını kabak gibi gösterdin.
♣Özgüvensizsin numara istemeye utanıp instagram istedin ki kız bunu kesinlikle farketti.
♣Ufacık bu konu üzerinde dursan daha nice hatan çıkacak unutma sen kadını seçersin kalkıp kadına kendini defolu ürün gibi satmaya kalkmazsın.
Teşekkür ederim ilk fırsatta numara alıcam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8