Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızın Ne Demek İstediğini Anlamadım

Kız , arkadaşken seninle ilişkim hoşuma gidiyordu şimdi sen ilişki isteyince bunu istemiyorum demiş.
Friendzonedesin kardeşim çekim uyandıramamışsın shit test falan yok ortada.
Kavga çıkart kızla engelle bi kaç gün dengesiz davran belki bi nebze kız senin hakkında ilişki olur mu bunla acaba yaa diye düşünüp kurmaya başlar.
İlgi işareti alana kadar bi sıcak bi soğuk davran bi kavga et bi yardım iste belki işe yarar.
Sonucu özel mesajdan atarsın kolay gelsin.

Kız , arkadaşken seninle ilişkim hoşuma gidiyordu şimdi sen ilişki isteyince bunu istemiyorum demiş.
Friendzonedesin kardeşim çekim uyandıramamışsın shit test falan yok ortada.
Kavga çıkart kızla engelle bi kaç gün dengesiz davran belki bi nebze kız senin hakkında ilişki olur mu bunla acaba yaa diye düşünüp kurmaya başlar.
İlgi işareti alana kadar bi sıcak bi soğuk davran bi kavga et bi yardım iste belki işe yarar.
Sonucu özel mesajdan atarsın kolay gelsin.
vay Bee. Bir zamanlar benden hoşlanan kız şimdi beni istemiyor. Yaptık bir hata umarım devamı gelmez. İlk başta üzülürdüm ama şimdi üzülmüyorum sonuçta bu hataya düşmesem devamı gelemezdi. Cevabın için teşekkür ederim. Kızın sevgilisi var birkaç ay yüzüne bile bakmam aynı sınıfta olsak da. Çekiciliğin ne kadar kısa süreli olduğunu da öğrenmiş oldum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8