Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızın Ne Demek İstediğini Anlamadım

Merhabalar. Kızın teki başlarda benden hoşlanır idi, aklımda başkası var diye umursamadım. Neyse, sonra ben bu kıza yeniden yazayım dedim. Kızın friendzone bölgesinde sayılırdım, sırf reddetsin ve aklımdan çıksın, tecrübe kazanayım diye yürüdüm. Red yiyeceğimi biliyordum.
Ama aklıma bir soru takıldı.
Kızın son olarak ne demek istediğini anlamadım. Ya benim ya da kızın Türkçesi zayıf. Siz yardımcı olabilir misiniz?

Not: Forumun resim yükleyicisi hata verdi. O yüzden link bırakıyorum

İlk hatan kadından onay arıyorsun.
2. Hatan kız seninle mesajlaimak yerine buluşmak istiyor özgüvenli şekilde buluşma ayarla.

İlk hatan kadından onay arıyorsun.
2. Hatan kız seninle mesajlaimak yerine buluşmak istiyor özgüvenli şekilde buluşma ayarla.
Cevaplarınız için teşekkürler. Bir şey belirtmek istiyorum.
Bu konuşma pazartesi günü yapıldı. Kız bir iki gün yüzüme bile bakmadı. Bugün sadece başkasına yaptığım şakaya güldü. Ayrıca, beta diyebileceğim, benim liderliğimde arkadaşlık ilişkimizi sürdüğümüz birisi ile sevgili olmuş. Bana kasıtlı yapıyor gibi geldi ama bilemem.
Buluşma falan bu saatten sonra hikaye.

Bu aşamada nasıl bir aksiyon almalıyım? Next etmek istiyorum ama içimde kalmadı değil.

O zaman o kız ilgi manyağı birisi. Seni yemlemiş. Ben efendi adam iken çok kanardım bunlara. Bana ilgi gösterir yazarlardı. Teklif ettiğimde sen çok iyi birisin arkadaş kalalım ayakları çizerlerdi. Halbuki benden ilgi görmek için seviyormuş rolü yaparlardı. Tecrübesiz biriysen uzak dur. Bu kızlara social masturbation deniyor. İngilizce bir makalede denk gelmiştim Ben sana jokerin postcastini atıyım ona göre kızı yorumla. Büyük ihtimal mavi boncuk dağıtan kızlardan. Bir kız adım atıp geri çekiliyorsa o kıza yaklaşma. Tecrübesiz erkekler buna test desede bu olay ilgi görmek için kullanılan yemdir.

Bir kızdan friendzone yemek istemiyorsanız siz onu ilk önce friendzone atın ;)

O zaman o kız ilgi manyağı birisi. Seni yemlemiş. Ben efendi adam iken çok kanardım bunlara. Bana ilgi gösterir yazarlardı. Teklif ettiğimde sen çok iyi birisin arkadaş kalalım ayakları çizerlerdi. Halbuki benden ilgi görmek için seviyormuş rolü yaparlardı. Tecrübesiz biriysen uzak dur. Bu kızlara social masturbation deniyor. İngilizce bir makalede denk gelmiştim Ben sana jokerin postcastini atıyım ona göre kızı yorumla. Büyük ihtimal mavi boncuk dağıtan kızlardan. Bir kız adım atıp geri çekiliyorsa o kıza yaklaşma. Tecrübesiz erkekler buna test desede bu olay ilgi görmek için kullanılan yemdir.
Öyle mi dostum bunları izlemek yerine gerçek hayatta deneyimlesen nasıl olur:? Tecrübesiz erkekler test diye söyler he bak şuna :D kendi beceriksizliğini başkasına aşılama her insan farklı ulaşılmaz kimse yoktur bırak kendi karar versin tecrübe etsin senin boş laflarınla bir yere gelemez zaten. Yok onu izledim yok bunu izledim kızlardan başka ne biliyorsun ? Alfalığı sizin gibi çürük yumurtalar yüzünden geliştiremiyoruz...

Next. Shit testten kalmışsın yapacak bişey yok. Kızlar ciddiye alınacak varlıklar değillerdir. Seni umursadığımı kim demiş diyerek seni ezmiş zaten. Böyle bi kızdan ilişki materyali olamaz. Ben diyorum diyerek konumayı özgüvenli bi biçimde yürütebilirdin sağlık olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8