Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızın numarasını aldıktan sonra bekletmek !

Merhaba beyler.
Şu ana kadar okuyup, düşünüp, bildiğimiz üzere; kızın numarasını aldıktan 2 3 gün sonra aramak ya da mesaj atmak daha mantıklı.
Bunun sebebi; 2 3 gün boyunca kızın aklına yerleşeceğiz ve bizi düşünmesini, bizi düşünerek duygusal yatırım yapmasını sağlayacağız.
Fakat şimdi düşününce böyle bir şey var.
Kızların çabuk vazgeçen ve ilgisini kaybeden doğaları var.
Bu 3 gün için de ilgisini yitirme ve önceki sohbetimizi unutma ihtimali de var.
24 saat için de mesaj atmak vs. Daha mantıklı olmaz mı?
Ya da karşımızda ki aptal değilse, rol yaptığımızı anlar bence.
Hadi mesaj attıktan sonra;
- Neden bu kadar geç yazdın ?
+ Fırsat bulamadım ! İşim vardı ! Şarjımı kaybetmiştim vs..
Bunlar ile tatmin edileceğini zannetmiyorum.
Bence sohbetin geçen bir parçasından giriş yaparak, mesajlaşmayı 24 saat içinde başlatmak daha verimli olur.
Sizce nasıl?
Ve neden?

Bunun sebebi; 2 3 gün boyunca kızın aklına yerleşeceğiz ve bizi düşünmesini, bizi düşünerek duygusal yatırım yapmasını sağlayacağız.
bunu yapmak içinde numarasını aldığımız zamanki sohbetle alakalı hemen laps diye duygusal bağ kuramaz benim düşüncem bu.

bunu yapmak içinde numarasını aldığımız zamanki sohbetle alakalı hemen laps diye duygusal bağ kuramaz benim düşüncem bu.
Duygusal bağdan kastım, yanlış oldu galiba.
Bu çocuk beni neden aramıyor, beni unuttu mu acaba, numarayı mı kaybetti, neden aramıyor hala? Gibisenden. Sürekli aklında bulunmak ve bir nevi yatırım yapmış olması.
Numarayı verdikten sonra ki ilk saatler zaten; kendi kafasında hayaller kuracaktır muhtemelen. Duygusal bağdan kastım bu !

24 saat içinde set sonrası ilk konuşmayı yapıp sonrasında bir hafta içerisinde buluşmayı ayarlamak en mantıklısı.

Merhaba beyler.
Şu ana kadar okuyup, düşünüp, bildiğimiz üzere; kızın numarasını aldıktan 2 3 gün sonra aramak ya da mesaj atmak daha mantıklı.
Fakat şimdi düşününce böyle bir şey var.
Kızların çabuk vazgeçen ve ilgisini kaybeden doğaları var.
Bu 3 gün için de ilgisini yitirme ve önceki sohbetimizi unutma ihtimali de var.
24 saat için de mesaj atmak vs. Daha mantıklı olmaz mı?
Ya da karşımızda ki aptal değilse, rol yaptığımızı anlar bence.
Hadi mesaj attıktan sonra;
- Neden bu kadar geç yazdın ?
+ Fırsat bulamadım ! İşim vardı ! Şarjımı kaybetmiştim vs..
Bunlar ile tatmin edileceğini zannetmiyorum.
Bence sohbetin geçen bir parçasından giriş yaparak, mesajlaşmayı 24 saat içinde başlatmak daha verimli olur.
Sizce nasıl?
Ve neden?
Dostum, bence o gün aramalısın, tabii abartıya kaçıp 5 dakika sonra arama da :D
Çünkü o kız senden henüz hoşlanıyor, ve bu hoşlantı geçici olduğu için gitgide kaybolur. Olaya biz erkekler gibi düşünme, biz erkeklerde nasıldır? Kızın biri sırf güzel olduğu için hatun ''Merhaba'' der sonra bizim erkeğimiz de yoklukta olduğu için ve kendine değer vermediği için daha kızı tanımadan nirvanaya ulaştırıp sözde aşık olur,sabah-akşam onu düşünür...

Kızlarda genelde böyle değildir. Hoşlantı geçici ve o gün ararsan çok daha iyi sonuç verir. Haa eğer hatun sana artık bağlandıysa,aşık olduysa 3-4 gün sonra değil 1 hafta sonra arasan da sıkıntı olmaz. En fazla ''Yaa neden beni hiç aramıyorsun, hep aklımdasın ama beyimiz keyfe keder yaşıyor...'' gibi klasik sözlerle karşılaşabilirsin o kadar :)

Böyle durumlarda kızın numarasını aldığım gibi onun yanında hatta onun görebileceği şekilde merhaba ben sapık yazar mesaj atarım kız ilgisini kaybetmekle kalmayabilir 3 4 gündür bilerek mesaj atmıyor kompleksine de kapılabilir ayrıca direkt yanındayken böyle bi mesaj attığında konuşacak konun hazır bile oluyor

Diyelim ki seti açtık ve orada numara aldık. Yanlış numara da verebilir. Çünkü seni ilk kez görüyor ve hiç tanımıyor . Reddedilme ihtimalimiz yeterince fazla. Benim önerim şu: Kızla ilk kez tanışıyorsak o anda date ayarlamak daha mantıklı . Çünkü Duygusal yatırımı fazlasıyla yaptırırız kıza ve eğer “Bu kızla olur” dersek numarasını alırız ve reddedilme ihtimalimiz daha da azalmış olur.

Tabii bu benim görüşüm . Eksik bir yanı da olabilir.

Diyelim ki seti açtık ve orada numara aldık. Yanlış numara da verebilir. Çünkü seni ilk kez görüyor ve hiç tanımıyor . Reddedilme ihtimalimiz yeterince fazla. Benim önerim şu: Kızla ilk kez tanışıyorsak o anda date ayarlamak daha mantıklı . Çünkü Duygusal yatırımı fazlasıyla yaptırırız kıza ve eğer “Bu kızla olur” dersek numarasını alırız ve reddedilme ihtimalimiz daha da azalmış olur.

Tabii bu benim görüşüm . Eksik bir yanı da olabilir.

Dostum kızı etkilediysen yanlış numara vermez zaten kızın yanındayken ona mesaj attığında mesaj bildiriminden görebilirsin her türlü verdiğim taktiğin bi artısı da buymuş sen yazınca farkettim 🙂

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8