Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızın Numarasını Almak ve Çöp Değerindeki Numaralar “Number Close”

Öncelikle bi soru sorarak başlayayım, sizce number close yapmış olmak başarı mıdır ?
Bence kızın telefonunu almanın hiçbir değeri yoktur.Asıl önemli olan kızın sana telefonunu vermesidir. Bazen öyle durumlar olur ki kızın telefonunu alırsın ama sonra kız telefonu açmaz, açarsa soğuk davranır, mesaja cevap vermez.(hatta bazen yanlış mumara verir @Furkansen Bakırköy faciası :d) İşte o zaman aldığın o numara çöplüktür hiçbir işe yaramaz.
Mesela hedefinizde bi kız olsun. Numarasını nasıl alacağınızı düşünüyorsunuz, hatta o kızın numarası arkadaşınızda var ve arkadaşınız ben vereyim diyor. ( olmadı değil mi )
“Ya kanka tamam sen ver de ben arasam ne dicem şimdi ?” sorusu gelir akıllara.
İşte bazı durumlarda kızdan telefon almak da böyledir. Telefonu alsan da daha sonra arayamazsın. Kız vermek zorunda kaldığı için vermemeli telefonu , sana telini vermek istediği için seninle görüşmek , senin onu aramanı istediği için vermeli.(burada cpd durumunuz ortaya çıkıyor)
Ortam durum şart gereği bazen kız hayır diyemez ve verir sana telefonunu.Önemli olan kızın hayır diyememesidir. O numara “ÇÖPLÜK” bir numaradır. Arayamazsın, arasan da sonuç alamazsın. Kısaca bir b*ka yaramaz.
Ee, üüü, anlatsana, daha daha,annen napıyor gibi saçma sapan konulara kayıp konuşmanın tıkandığında ben genellikle bir bahane ile telefonu kapatıyorum. Aynı şehirdeyseniz çok fazla telefon konuşmalarına bayılmadan 2-3 gün içinde buluşma ayarlamanız gerekir(benim en çok yaptığım hatalardan birisi aceleci davranıp kızı korkutmak :p ).Kız eğer buluşmaktan absürt bahanelerle kaçıyorsa yeteri kadar sıcaklık ve samimiyet oluşturamamışsınız demektir.(bağ kurma ile ilgili kaynakları okumanızı öneririm).
İyi geceler dostlarım..
(Attığım ilk post,bazı kısımlar alıntı, eleştirilere açığım fakat abartmadan eleştiriniz .d)

Sağlam bir boş yapmışsın, eline sağlık.
Kızlar da zaten mahremiyetini sırf zor da kaldıkları için verecek cinsten hayvanlardı ya..

Sağlam bir boş yapmışsın, eline sağlık.
Kızlar da zaten mahremiyetini sırf zor da kaldıkları için verecek cinsten hayvanlardı ya..
eleştirilere açığım derken senin boş yapma gibi bi konuşmaya hakkın olduğunu söylemek istemedim,senin boş beleş yok kOvBoY gİbİ gEzİn LeN mQ olan moda ile ilgili fakat modayla alakası olmayan yazına bile like atıp geçtiysem senin de böyle yapmanı beklerim.

Doğru bir noktaya değinmişsin.
Bir tane mimar kızın numarasını almıştım. 15 Dakika sohbet sonrasında daha sonra arayayım görüşme ayarlayayım demiştim numarasının son hanesini yanlış vermiş, Deneyerek buldum ama açmadı. Sonra numarayı instagrama yazdım. Karşıma o çıktı mesaj attım görüldü bırakıldı tabikii. (Sevgilisi varmış, Sevgilisi varken numarasını almışım yani ben yedek spor ve bunları yapmam hataydı. Acemi zamanlarım)
Başka bir olay eski sevgilimin numarasını almıştım. Aradan 1 hafta geçip aradıktan sonra aşırı soğuk yapmıştı. Bende bilgilerime istinaden kızarak kapattım telefonu. 10 dakika sonra çağrı geldi. 3 kere aradı açmadım. Sonra mesaj atmıştı "Lütfen aç" şeklinde ondan sonra olaylar olaylar.

Demek istediğim;Değerin varsa dişi gözünde o seni bulur emin ol. Değerin yoksa yaşadığı evi öğrensende ne fayda. Ama erkek AVCI'dır. Bunu senin yapman gerekir. Numara gibi olaylara fazla kapılmamak gerekir. İletişim imkanı varsa kesinlikle numara almayın. O yol yaptığını hissettiğin an sorulmalı.

Meselam Benim yuvarlamam bu kadar çok iyide oldu çokta güzel oldu.
Teşekkür ederim,güzel örneklerin için çok sağol okyanus!

eleştirilere açığım derken senin boş yapma gibi bi konuşmaya hakkın olduğunu söylemek istemedim,senin boş beleş yok kOvBoY gİbİ gEzİn LeN mQ olan moda ile ilgili fakat modayla alakası olmayan yazına bile like atıp geçtiysem senin de böyle yapmanı beklerim.
Allahım delirmek üzereyim beni tut. Yazdığım konuyu en ufak içeriğini bile anlamadıysam bu benim suçum değil. Tam tersi senin suçun ! Orada asla KOWBOY OLN LN MQ demedim ben. Sadece senin anlayamayacağın türden bir makale yazdığım için üzgünüm. Bu konu da hatalı benim kusura bakmayasın. Neyse çk gzl yzmssn krdşm lke atm hktmşsn öd.

Allahım delirmek üzereyim beni tut. Yazdığım konuyu en ufak içeriğini bile anlamadıysam bu benim suçum değil. Tam tersi senin suçun ! Orada asla KOWBOY OLN LN MQ demedim ben. Sadece senin anlayamayacağın türden bir makale yazdığım için üzgünüm. Bu konu da hatalı benim kusura bakmayasın. Neyse çk gzl yzmssn krdşm lke atm hktmşsn öd.
iyi akşamlar :d

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8