Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızla Bilardo Oynamaya Gitmek

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Buluşmada Kızla Bilardo Oynamak
Yine lüzumsuz bir başlık oldu ama içerik öyle değil.
Cuma günü sınıfta Sinemia uygulamasından vizyondaki filmlere bakınıyordum. Sinemia Premium üyeliğim var ve sinemaya indirimli gidebiliyorum. Normalde 2 bilet 30TL ben 2 bilete 9TL ödüyorum. Benim üyelik paketimde ayda 1 film ve 2 kişilik bilet var. Normalde en yakın arkadaşımla gidiyorduk sinemaya. Son zamanlarda pek görüşemediğimizden ötürü ben yalnız gitmeye karar verdim. Uygulama üzerinden filmlere bakınırken beraber oturduğumuz hatun merak etti uygulamayı. Anlattım işte sinemaya yıllık üye oluyorsun 2 kişilik biletin oluyor vs. diye.

K: Eee kimle gideceksin?
B: Arkadaşımla gidiyorum normalde ama bizimki hanımcı çıktı sevgili yaptığından beri pek vakit geçiremiyoruz.
K: Hangisine gideceksin karar verdin mi?
B: Henüz değil çıkışta sinemaya gidip seans saatlerine bakacağım. Pazar günü benle gelebilirsin istersen.
K: Sen git, ben başka zamana giderim.
B: Tamam problem yok.

5 dakika sonra çıkış zili çaldı;
K: Diyelim senle gelmek istedim sinemaya kaçta gideceğiz, nasıl haberleşeceğiz?
B: Ateş icat edildi haberin yok mu yoksa? Dumanla haberleşiriz.
K: (Güldü) Daha iyi bir fikrim var telefonla haberleşebiliriz.
B: O sonraki aşamaydı, sırayı bozmuyorum. Önce sinemaya gelmek istediğini söyleyecektin sonra numaranı verecektin.
K: Sinemaya gelmek istiyorum.
B: (Telefonun tuş kilidini açıp, arama kısmına girip kıza verdim. Numarasını yazdı.)
K: Numaramı kimseye vermiyorum aslında birisi numaramı paylaşmış o yüzden değiştirdim. Bu yenisi.
B: Aaa keşke baştan söyleseydin hiç almazdım numaranı. Erkekler tuvaletine yazmaya gidiyordum tam da.

Sinemaya baktım ve pek fazla seçenek yoktu festivalden dolayı salonlar festivale ayrılmıştı. Seçenek olarak Müslüm ve Yol Arkadaşım 2 vardı. Yol Arkadaşım 2'yi izlediğim için Müslüm'e gitmeye karar verdim. Kızla da o filme gitmek istemiyordum, sonuçta duygusal bir film. O yüzden bilardo oynarız diye bahsettim kıza. Dün saat 12:00'da buluştuk AVM'de. Sinema gişesine gidip bilet aldık, saat 13:00'da.

1 saat vaktimiz vardı ve iki seçeneği olduğunu söyledim. Ya bilardo oynayacaktık ya buz patenine gidecektik. Buz patenine gidemeyeceğini tahmin ettiğim için iki seçenek sundum. Ben kafeye gidip sohbet ederiz diye düşünmüştüm dedi. Bilardoyu kabul etti.

Daha önce hiç bilardo oynamamış işime geldi. Ben de son zamanlarda haftada 2 saat kadar oynuyorum. Kızın hiç oynamamış olması işime geldi. Istakayı tutmayı bilmiyordu, topa nasıl vuracağını bilmiyordu. Yaklaşık 1 saat boyunca ona öğrettim. Bu öğretmeler sırasında yakınlaşmalar oldu elbette.

Bilardo sırasında fazlasıyla yakınlaşıyorsunuz beyler. Özellikle acemiyse çok avantajınıza oluyor. Rekabet, neg, kino, eğlence hepsi bir arada oluyor. Bu yüzden kafeye gidip 5 saat oturacağınıza, bilardoya gidip 30dk oynamanız daha fazla yarar sağlar size.

Bilardo esnasında tam oyuğun önündeki topu kaçırdı:
B: Oo sende de hiç şans yok.
K: Ben de şans olsa zaten erkek doğardım.
B: Kız olmanın tek zor yanı doğum yapmak galiba başka var mı?
K: Aslında ilk davet ettiğinde gelmeyi kabul edecektim ama evden nasıl izin alacağımı düşündüm. Sonrasında Elif ile anlaşma yaptık. Ben seni evden alırım beraber gidiyormuşuz gibi yaparız dedi. O yüzden sonra kabul ettim. Siz erkekler gibi istediğimiz zaman çıkamıyor, karşı cinsten ailemize rahatlıkla bahsedemiyoruz bu kötü tarafı mesela.

Film zamanı geldi ve sinemaya girdik. Benim huyumdur sinemaya ya erkek arkadaşlarımla ya tek başıma giderim. Kızlarla da giderim ama film esnasında hiç eyleme geçmem. Çünkü sinemanın amacı film izlemektir. Sanata saygınız olmalı. Sinemaya sevişmek için gelen insanlara acayip tav olurum zaten. Sevişmek istiyorsam eve davet ederim hatunu. Bu yüzden film boyunca omuzlarımız birbirine(bağı koparmıyorum) değerek arada espri yaparak geçirdik.

İlk seans bitince, terasa çıktık ve sohbet ediyoruz.
K: Ben seninle bir konu hakkında konuşacaktım.
B: Tabi dinliyorum.
K: Sormadan geldim ama hayatında biri var mı?
B: Elbette arkadaşlarım, ailem ve diğerleri.
K: Neyi ima ettiğimi biliyorsun.
B: (Başka tarafa bakarak güldüm) Hayır sevgilim yok.
K: (Bu sefer o güldü) Peki neden beni davet ettin sinemaya?
B: Rümeysa sınıfta yoktu çünkü. (Rümeysa ismi temsili, sınıfta gıcık olduğu bir kız. Benim de aram iyidir onunla.)
K: Yakışırdınız, tam senlik.
B:(Gülerek) Evet ama kime niyet kime kısmet başka sefere artık.

Sonra ikinci seans başladı ve filme gittik. İkinci seans ilk seansa göre daha duygusaldı. Film bitince biraz yürüyüp film hakkında konuştuk. Benim bilgisayar kursu saatim geldiği için gitmem gerektiğini söyleyip ayrıldım yanından. Mesaj attı çok güzel zaman geçirdim teşekkür ederim diye.

Sonuç olarak bol bol neg, bol bol eğlence, bol bol hüzün, bol bol kino yaşattım tek buluşmada. Tek sorun herhangi bir ilişki vs istemiyor olmam. Bu sene üniversiteye gitmeye karar verdiğim için kız meseleleri ile zamanımı harcayamam.

bilardo.png

Son düzenleme:
Ben en son kızın birine herkesin içinde daha 2. gün gördüğüm kız için " Hocam arkadaş ya makyaj yapmış ya da makyajını silmiş ben bugün tanıyamadım onu" dedim ve kız buna alınıp gün boyu yanıma gelmedi :d

Ben en son kızın birine herkesin içinde daha 2. gün gördüğüm kız için " Hocam arkadaş ya makyaj yapmış ya da makyajını silmiş ben bugün tanıyamadım onu" dedim ve kız buna alınıp gün boyu yanıma gelmedi :d
Ben bir kere lisede kıza hasta mısın diye sordum. Soluk görünüyordu. Bu sabah makyaj yapamadım diye ağlamaya başladı, tuvalete falan gitti.

Benimde kızla buluştuğumuzda aklımdaki ilk fikir bilardo. Bekliyorum şu anı. Bilardo oynayın beyler bilardo iyidir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8