Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızla Dalga Geçme - Kıza Sataşma

İlk olarak DALGA GEÇMEK'le alakalı konuşalım..ve neden önemli olduğuna bakalım.

Dalga geçmek gördüğün gibi bize birçok şey sağlar.
Dalga geçmek kızla aramızda bağ kurmak için harika bir yoldur.

Bildiğin gibi tanıdığımız insanlarla dalga geçeriz.
Arkadaşlarımızla otururken muhabbetimizin çoğunun birbirimize sataşmak ve dalga geçmek olduğunu bilirsin.

Tabi ki bunları yaparken çizgiyi aşmamaya dikkat etmek gerekir. Karşı tarafı rahatsız edecek veya üzecek şeylerden kesinlikle kaçınmalıyız.

İnsanlarla çok iyi anlaşan kişilerin, dikkat etmişsen ilk yaptığı şey onlara hafifçe sataşmaktır. Bunu gören karşı taraf şöyle
düşünür:

" Aaa ne samimi çocuk" Bir kadına hafifçe
sataşmaya başladığında, kadın otomatik olarak, " samimi " pozisyonuna geçip, diğer şeylerin daha kolayca olmasını sağlıyor.

Dalga geçmenin diğer bir avantajı, kızın yanında rahat olduğumuzu göstermesidir. Bir kadının yanında rahat değilsen kendini çok kasarsın, ve çok resmi konuşursun.

Bunu gören kadın " demek ki benim gibi güzel kadınların yanında rahat değil, özgüveni düşük olmalı" şeklinde
düşünür.

Ama dalga geçerken onun yanında rahat
olursan,kız şöyle düşünür

" Demek ki benim gibi güzel kızlarla konuşmaya alışık ve rahat"..

Dalga geçmek aranızda senli - benli bir ortam oluşturur
ve ikinizi birbirinize yaklaştırır. Tüm dünyadan sizi koparır ve kendi oluşturduğunuz dünyada eğlenceli vakit
geçirmenizi sağlar.

Kadın bu anda erkeğin onu seçtiğini düşünür. Kadınlar ve erkekler için seçilmiş olmak çekicidir. Bir nedenden dolayı seçilmek insanların hoşuna gider.

İşin ilginç yanı kendini seçilmiş hissettiğinde, kıza karşı çekicilik duymasan bile işe yarar.

Dalga geçmek eğlencelidir de, Eğlenmek ve eğlenceli olmak dünyanın en güçlü afrodizyaklarından bir tanesidir.

Sen eğlenirken vücutta endorfin hormonu
salgılanır ve bu hormon beyne giderek bazı güzel hislerin ortaya çıkmasını sağlar. bir kadınla eğlenceli vakit geçirmek bile birbirinizi etkilemeye yeterlidir.

Eğlenirken aranızda otomatik bir şekilde doğal çekicilik oluşur. Dalga geçmek sosyal zekayı da gösterir.

İleride, sosyal zekayı nasıl çekicilik yaratırken kullanacağımızı anlatacağız.

Sosyal zeka, karşı tarafa şunu söyler

" Bu işi biliyor "
" Kadınlarla konuşmayı biliyor"
" Büyük ihtimalle benim gibi birçok güzel kızla konuştu"

Bu şekilde düşünmeye başlayan kadın, seni kadınlar konusunda çok tecrübeli birisi olarak görmeye başlar ve bu seni sonuca götürür.

Unutma insanlar , herkesin istediği şeyi isterler.

Çoğu erkek

" bende tip yok , para yok.. nasıl diğer erkeklerin önüne geçebileceğim..bir kıza kendimi değerli olarak nasılgösteririm?"

diye düşünüyor.

Çok güzel bir kadının yanına gidip, onunla dalga
geçmeye başlıyorsan ve özgüvenin yerindeyse, senin
değerli olduğunu düşünecektir. Bunu unutma, sürekli
aklında tut.

Bir kadınla konuşmayı biliyorsan, kız
zihninde " bu çocuk güzel kızlarla konuşmaya alışık" diye düşünecektir.

Cüzdanının büyüklüğünün veya bindiğin
arabanın önemi yok. Eğer bir kızla bu şekilde
konuşuyorsan, değerin çok yüksek demektir.

Dalga geçmenin en son özelliği ise, seksüel gerilim
yaratmasıdır. Bilinçaltlarında, " evet bu çocuk benimle dalga geçiyor
bana sataşıyor, filmlerde de böyle oluyordu.. demek ki ben bu çocukla bir yakınlaşma yaşayacağım" şeklinde düşünüyor.

İşte bu yüzden dalga geçme çok önemlidir. Dalga geçme
kızla aramızda bağ kurar,kızın yanında rahat
olduğumuzu gösterir,senli benli bir ortam oluşturur,
eğlencelidir, sosyal zekayı gösterir ve seksüel gerilim yaratır.

Not:Beyler, dalga geçmeyi açıkladında nasıl yapıcağımızı da anlatsan iyiydi demeyin çünkü yakında yazicam ?

Ya ben vurmak yerine öldürmekten korkuyorum hani öyle bir dalga geçerim ki düşman olarak algılar felan :D

Ben çok klasik bilinen bir yöntemle bile tavladım geçenlerde. Kadının yanına yaklaşıp, tanıdığım en harika 2.kişisin, dedim. O da;
-aaa, 1.kişi kim, dedi

Kendimi gösterip, ben tabi ki, dedim biraz ukalaca :)

Çok klasik ve bilinen bir muhabbetti ama kadın duymamıştı, demek ki işe yaradı,tanıştık konuşma ilerledi

Ben çok klasik bilinen bir yöntemle bile tavladım geçenlerde. Kadının yanına yaklaşıp, tanıdığım en harika 2.kişisin, dedim. O da;
-aaa, 1.kişi kim, dedi

Kendimi gösterip, ben tabi ki, dedim biraz ukalaca :)

Çok klasik ve bilinen bir muhabbetti ama kadın duymamıştı, demek ki işe yaradı,tanıştık konuşma ilerledi
Denemek lazım ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8