Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızla nasıl birlikte olunur?

Nofap akımda olanlar hiç bakmasın.

Beyler (daha milli olmadım) alttaki yazıların dogruluk oranı ne kadar bilmiyom ama yanlıs gibi pek durmuyor... İsimize yarayabilir..

(Eğer silinmesi gereken birseyse silerim. )
Eklemek veya yanlıs olan yerleri soyleyebilirsiniz

Bak şimdi güzel kardeşim ön sevişmeyi uzun tut boyundan başla yavaş yavaş öp iz kalmayacak şekilde em arada soğuk nefesini ver titresin kız değişik bi zevk alıyorlar meme acayip önemli mesela sağ memeyi emerken solu işaret ve baş parmağınla okşa ama parmakların ıslak olsun kayacak şekilde meme emme konusu acayip zevkli kız da acayip zevk alıyor meme ucunu dudaklarının arasına al emerken bir yandan da dilinle daireler çiz zor ama alışırsın arada acıtmayacak şekilde ısır sinirleri uyar bu en zevk veren şey bir süre sonra elini amına at ıslanmış olacak ekstra orta parmağını ıslat am dudağının ortasında yukarı aşağı okşa biir yandan da kilitorise çok aşırı şekilde değil baskı uygulayarak daireler çiz yani masaj yap ritmi tutturana kadar çok fazla zevk almaz ama tutturduğun zaman max 3 dakikaya orgazm sonra amını yala kilitoris en hassas yer em orayı arada dilini falan da sok kızın temizliğinden eminsen yala yoksa ekşi, tuzlu karışımı bi tad alırsın miden bulanır kız titremeye başlayınca çekil çünkü rahim sıvısıyla boy abdesti almak isteyeceğini düşünmüyorum her neyse titremeye başlayınca kilitorisi hızlı hızlı okşamaya başla ve dudaklara yapış dudaklara yapışman ekstra bi şey katmaz o an kızın dudaklarından ayrılıp inlemeye çalışması seni daha da ateşler artık hazırsın aslanım beline kuvvet

Vol2
kızı soyar soymaz zıbam diye geçirmeyeceksin beyinsiz evladı. uzun süre sevişin amk vakit bizim. sonra yavaş yavaş soyacaksın, hala sokmak yok amk evladı. kızı ilk başta yavaş yavaş dokunacaksın, tüm vücudunu gezeceksin. püf noktaları var da uzun sürer. o huylanıp, iyice kıvama gelmeye başlayacak. daha am'a dokunmadık. am yok daha. şimdi biraz kıvranmaya başladığında, amın etrafına bas çek yapacaksın, hafif dokunuşlarla. bunu yaptıktan sonra, dudağını amın etrafında gezdireceksin. daha yalamak yok. sadece dokundurup çekiyorsun. bir süre devam et. kız uçacak. yavaş yavaş ama yakınlaş, orada da dokundur çek dudağını. ilk sinyali yolladık. şimdi tüm vücudu dudağınla gezmeye başla. bunu yaparken arada sırada öpeceksin. kız kuduracak, hatta titreyecek. amın üst bölgesine geldiğinde öpüp çekeceksin. iyice yaklaşacaksın, bu sırada arada da yalıyorsun tabi. ellerin de hiç durmayacak moruk. ellerin sürekli aktif olacak. sen amı öpmeye geldiğinde, ellerin bacaklarda, göğüste olacak. deli gibi sıkmayacaksın. am'a bir öpücük kondurduktan sonra yavaş yavaş elini ama götürüyorsun ve yukarıya kızı öpmeye çıkıyorsun. biraz orada yedikten sonra yine yavaş hareketlerle, aşağıya iniyorsun ve am'a bir dil atıyorsun. sonra kızın suratına bir bak. o şu an burada değil. amı yaladıktan sonra artık iş emmeye gelecek. emeceksin. ellerin sabit durmayacak sürekli oynayacak. emerken kızın suratındaki o azgınlığı göreceksin. sok artık diyecek. amaaaan sakın sokma or*spu çocuğu. o kadar yaladın, boşa gider. yalamaya devam. eller durmuyor, amın her tarafını yalayacaksın. kız kuduracak, dakikalarca yalamışlığım var. bu kızı orgazm etmeden bırakmayacaksın. tabi zordur ama bazılarında hemen işe yarar. yalaya yalaya kız orgazma oldu, eller sabit durmadı. buraya kadar iş güzel. kız hala isteyecek. daha ****** sokmadık. kız zaten 1-2 dakika sonra yine isteyecek. çıkarıp yarrağı sokacaksın. erken mi boşalma sorunun var? kıza 3 git gel biraz bekle, beklerken kızı öp falan. sonra devam edeceksin. baktın boşalacaksın, pozisyon değiştirme ayağıyla vakit kazanacaksın. tabi bu erken boşalan yıkıklar için. buradan sonra ağzın, ellerin ve sikin hiç durmayacak. sürekli sikeceksin. ve 2 gün sonra bir mesaj: "yine gelsene"

Beyler bunları sosyal medya da gordum... Baslık la konu... Her neyse iste birseyler kapıyorsak ne mutlu bize.

Taktik mi veriyon. Azdırmaya mı çalışıyon anlamdım. ::)))))

Bu yazanlar hicbir sey aq kizin iyisini bulunca hele dunyaya geldiginizin bi degeri oluyor.
Not: Bosuna heveslenmeyin bunu yasamaniz dusuk ihtimal
Aq karilari seksten nefret ediyolar cunku
kanka sen KizlarSoruyor'a falan üye misin merak ediyorum,bu cevap sadece o tür forumlara layık da ondan yazdım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8