Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlar da Hep karşılaştığım bu davranıs.

Merhaba, öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Durumu kavramanız için.
Yks kurs merkezine gidiyorum, kendimi övmek gibi olmasın, ortamın en dikkat çeken kişisiyim. Kızların çoğu iş atiyor. Genellikle ortamlarda erkekler tarafından sevilmem ama saygı duyarlar.

Olaya gelelim, bi kız var. Bu kız sürekli bana sataşıyor ilgimi çekmek için. Ben de kızdan hoşlanıyorum. Kızın ismi ayşe diyelim.

Dün bu kızı gordüm yanında arkadaşıyla yürüyorlardı; bunlara "Merhaba, naber kızlar dedim." Kızlar aniden güldüler, çok iyi bir giriş yaptım. Tabi bu ayse sakız ciğniyordu. Ben de "çıkar o sakızı sana yakışmıyor."
Dedim, gülerek. Buda "sanane" dedi. Bende hic etkilenmedim, güldüm. Ve ardından arkadasına ben derse gidiyorum diyip, gitti. Arkadasi da gitti. Öbür derste ise baska erkeklerle konusuyordu. Baya sosyal kelebek.

Hem ilgimi cekmeye calışıyor, iş atıyor. Konusmaya geldigimde ise kaçıyor.

Arkadaslar neden hep öyle oluyor? Onceden de bi kızla aynısini yaşadım. Bu ne anlama geliyor ne yapmaliyım?

Son düzenleme:
Hard losersın ortamın şapşalı olduğun kesin hahahaa
Aslında beta alfa durumları gerçekten önemsemem kategorize etmem ama sen gerçekten bi betasın ve beta olmak kötü birşey değil ama sana acıdığım nokta bunu asla değiştiremeyecek olman pawelow.

Hard losersın ortamın şapşalı olduğun kesin hahahaa
Bunu diyen kişinin sanki doğuştan alfa. Eskiden hiç betalık,eziklik yapmamış biri. Bu özgüven sana nerden geliyor merak ediyorum. Onu da geçtim insanları aşağılayacak özgüveni nerden buluyorsun?

Merhaba, öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Durumu kavramanız için.
Yks kurs merkezine gidiyorum, kendimi övmek gibi olmasın, ortamın en dikkat çeken kişisiyim. Kızların çoğu iş atiyor. Genellikle ortamlarda erkekler tarafından sevilmem ama saygı duyarlar.

Olaya gelelim, bi kız var. Bu kız sürekli bana sataşıyor ilgimi çekmek için. Ben de kızdan hoşlanıyorum. Kızın ismi ayşe diyelim.

Dün bu kızı gordüm yanında arkadaşıyla yürüyorlardı; bunlara "Merhaba, naber kızlar dedim." Kızlar aniden güldüler, çok iyi bir giriş yaptım. Tabi bu ayse sakız ciğniyordu. Ben de "çıkar o sakızı sana yakışmıyor."
Dedim, gülerek. Buda "sanane" dedi. Bende hic etkilenmedim, güldüm. Ve ardından arkadasına ben derse gidiyorum diyip, gitti. Arkadasi da gitti. Öbür derste ise baska erkeklerle konusuyordu. Baya sosyal kelebek.

Hem ilgimi cekmeye calışıyor, iş atıyor. Konusmaya geldigimde ise kaçıyor.

Arkadaslar neden hep öyle oluyor? Onceden de bi kızla aynısini yaşadım. Bu ne anlama geliyor ne yapmaliyım?
Dostum alttaki yazan yorumları pek fazla kafana takma,onların derdi başka. O kızlarla bence pek fazla vakit harcama veya konuşma zaten pek konuşulacak tipler olduğunu sanmıyorum.

Beyler konunun dışına çıkmayın, betaları takmam ben, siz de takmayın.

Ne yapmalıyım? Asıl konu hakkında yardımcı olurmusunuz.
bu liseliyi kafaya takma

Konuya gelecek olursak kızların normal halleri işte garipsemeni gerektirecek bir durum yok kıskandırmak için sürekli başkalarıyla sana poz verirler ne yapacağını biliyosun zaten.
Bilmiyorum knk ne yapacağımı?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8