Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlar da Hep karşılaştığım bu davranıs.

Knk konuşmayı ben başlattım, o da gitti. Tekrar gidip konuşayım mı?

Dün bu kızı gordüm yanında arkadaşıyla yürüyorlardı; bunlara "Merhaba, naber kızlar dedim." Kızlar aniden güldüler, çok iyi bir giriş yaptım. Tabi bu...

Arkadaşıyla muhabbet kurabilirsen işine gelir, Ayşe'ydi galiba asıl kızımızın ismi herneyse onun aklında da şu düşünce oluşur ben böyle dedim diye mi benimle ilgilenmiyor vs. bu şekilde aynı hatayı yapmaktan kaçınması gerektiğini anlar eğer anlamaz da aynı şekilde konuşursa önceki mesajda yazdığımı yapabilirsin.. Kaçan kovalanır unutma.

Burası neden kızların tripden geçilmeyen masaları gibi kokuyor?
Siz nasıl erkeksiniz? Daha ne kendinize ne de karşıdakine saygı duyuyorsunuz, sizi tersleyen adamı cevap vermek gibi bir hata neden yapıyorsunuz?
Bırakın konuşsun kötü konuşan.
Onu kendi silahıyla vur diyen arkadaşımızın ne dediğini ilk başta bende anlamamıştım fakat düşündükten sonra sende git başka kızlarla konuş diyor yani.
Biraz düşünmeliyiz, hazıra konmaya çalışırsak gelişimimiz yavaş olur. 2.sayfadan sonraki yorumlara bakmıyorum bile, kusurumu maruz görün olur da bir negatif yorum daha görürüm diye.
3 günlük dünyada eğlenelim ve daha iyi daha kaliteli yaşam yaşayalım diye forumlarda bilgi etkileşimi yapalım derken, kavgalı mahalle karıları gibi yaptığınız diyalogları okumak zorunda değiliz. Kendinize bir çeki düzen verin.

Merhaba, öncelikle biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Durumu kavramanız için.
Yks kurs merkezine gidiyorum, kendimi övmek gibi olmasın, ortamın en dikkat çeken kişisiyim. Kızların çoğu iş atiyor. Genellikle ortamlarda erkekler tarafından sevilmem ama saygı duyarlar.

Olaya gelelim, bi kız var. Bu kız sürekli bana sataşıyor ilgimi çekmek için. Ben de kızdan hoşlanıyorum. Kızın ismi ayşe diyelim.

Dün bu kızı gordüm yanında arkadaşıyla yürüyorlardı; bunlara "Merhaba, naber kızlar dedim." Kızlar aniden güldüler, çok iyi bir giriş yaptım. Tabi bu ayse sakız ciğniyordu. Ben de "çıkar o sakızı sana yakışmıyor."
Dedim, gülerek. Buda "sanane" dedi. Bende hic etkilenmedim, güldüm. Ve ardından arkadasına ben derse gidiyorum diyip, gitti. Arkadasi da gitti. Öbür derste ise baska erkeklerle konusuyordu. Baya sosyal kelebek.

Hem ilgimi cekmeye calışıyor, iş atıyor. Konusmaya geldigimde ise kaçıyor.

Arkadaslar neden hep öyle oluyor? Onceden de bi kızla aynısini yaşadım. Bu ne anlama geliyor ne yapmaliyım?
admin bey banlamasın ama erkek adam blogunda güzel bir yazı var bak cici kız sen farketmedin ama ben alfa erkeğim tarzında bir davranış sergilemişsin Çıkar o sakızı sana yakışmıyor diyerek bunu demekteki amacın neydi babası gibi konuşmuşsun eksi sonsuz filan puan almışsındır herhalde neg atmak içinmi yaptın?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8