Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlar kendisine kötü davranan erkeklerden hoşlanır

Merhaba değerli dostlarım. Kısa bir yazı ile karşınızdayım.

Bugün belki de birçoğumuzun yaşamış olduğu bir durumdan ve yanlış bir algıdan bahsetmek istiyorum.

"Ulan kıza bak çocuğa bak" durumunu yaşamayan yoktur. Sokakta yürürken afet bir kız görürsünüz ve yanında da kekonun teki... Dersiniz ki bu kız bu amk kekosunda ne bulmuş ?
Biraz da günümüz insanının "kızların hoşlandığı erkek tipi" modelini size yanlış lanse etmesiyle "çocuk bir bad boy ve piçin teki, kıza kötü davranıyor bu yüzden ona sahip sistemin amk" gibi bir düşünce yapısında olursunuz.

Biz kız kendisine kötü davranan bir erkekten HOŞLANMAZ. Mantıken mümkün değil.
"Bad boy" ve "p*ç erkek" kavramı neyi kastettiğinize bağlı herkes farklı yorumlayabilir. Ama genel olarak kızlara kötü davranan erkeklere söylenir bunlar.

O zaman sana bir gerçekten bahsedeyim :

O kekonun o kızla olmasının kıza kötü davranması, p*ç ve bad boy olması ile HİÇBİR ALAKASI YOK.
O kıza sahip olmasının tek nedeni gidip kızla konuşacak özgüveninin ve cesaretinin olması. Günümüz erkeklerinin yüzde kaçı bunu yapabiliyor?

Kızlar her zaman farklı olanın peşinden gider. Nerede alışılmışın dışında davranan biri var, ona çekim hissederler. Çocuk gidiyor, kızla muhabbet ediyor ve -- belki de yetiştirilme tarzından dolayı-- istemsiz olarak hafif küstah ve umursamaz davranıyor. Kız da çekim hissediyor. Bu kadar.
Çok komplike bir sistem değil. Gidin ve konuşun. Buradaki "kötü çocuktan" kastedilen hafif küstah ve umursamaz olmaktır, ona muhtaç olmadığını hissettirmektir. ASLA kızı incitmek ve kötü davranmak değildir.

Bazı kekolar parasının çok olmasının verdiği özgüvenle kadınlarda çekimi tetikleyen davranışları İSTEMSİZ yapar.Kendiliğinden olan bir şey bu, farkında değiller. Bu yüzden parası çok olanların yanında güzel kızlar görürsünüz ve "para olmadan olmaz aga be" gibi saçma bir düşünceye kapılırsınız.

Umarım mantığı anlamışsınızdır.

İyi bakın kendinize
by

Yaz tatilinde çok büyük bir kadın düşmanlığı vardı içimde, sosyal medyada hikayeler atıp kadınlara küfür ediyordum ve kızlardan linç yiyordum. Linç etmekte haklıydılar, çünkü ben onları insan yerine koymadım. Hata mıydı? Evet, çünkü o nefret psikolojimi bozdu amk. Beni tanıyan tüm kızların davranışları değişti ve okullar açılmadan 1-2 gün önce okulda linç yermiyim diye düşünüyordum. Kadınlara kötü davranıyordum ve bana gelmelerinide istiyordum, daha çok acı çektirmek istiyordum. Sonuç olarak bir süre sağ ele mahkum kaldım. Yani kadınlarıda insan yerine koyun, empati kurun. Üstünlüğünüzü ona kötü davranarak değil, onu umursamayarak gösterin. Kötü davranırsanız üstün kalırsınız ama yalnız kalırsınız, umursamazsanız üstün kalırsınız ve yalnız kalmazsınız.

Doğru cesaret, atılgan olabilmek, özgüven çok önemli ama yine yeterli değil. Dediğin gibi umursamazlık faktörü var. Yani cesur bir adamsın ama kız masum rolü kestiğinde ona yüz veriyorsan, ''tımım ışkım'' moduna giriyorsan yine çekiciliğin sönecektir. Açıkçası toplumun iyilik dediği şeyde sıkıntılı. Çekici bir adam topluma göre kötüye daha yakın olmalı çünkü yeri geliyor birini hiç umursamıyoruz, küstahlık yapıyoruz, onun duygularını hiçe sayıyoruz vs. Bazı yeni yetmeler bunu hayvanlık etmek, karşındakini bilerek üzmek gibi algılıyor burası yanlış. Ancak yine bir nokta var ki kadınlar duygu yaşamayı severler ve mazoşist bir yanları vardır. Arada sırada bu olumsuz duygular (onu merakta bırakmak, kötü davranmak...) yaşatılırsa kızın beyninde daha fazla yer alacağımızdan daha çok bağlanabilir.

Johnny delusion E-mail bülteninde bu konudan bahsetmişti
Kızların serseri erkeklerden asıl hoşlanmasının sebebini tahmin edilemezlik olarak açılıklıyordu.

Tahmin edilemezlik derken de "farklı" olmayı kasdediyor bence. Bunun içinde de özgüven var

Doğru cesaret, atılgan olabilmek, özgüven çok önemli ama yine yeterli değil. Dediğin gibi umursamazlık faktörü var. Yani cesur bir adamsın ama kız masum rolü kestiğinde ona yüz veriyorsan, ''tımım ışkım'' moduna giriyorsan yine çekiciliğin sönecektir. Açıkçası toplumun iyilik dediği şeyde sıkıntılı. Çekici bir adam topluma göre kötüye daha yakın olmalı çünkü yeri geliyor birini hiç umursamıyoruz, küstahlık yapıyoruz, onun duygularını hiçe sayıyoruz vs. Bazı yeni yetmeler bunu hayvanlık etmek, karşındakini bilerek üzmek gibi algılıyor burası yanlış. Ancak yine bir nokta var ki kadınlar duygu yaşamayı severler ve mazoşist bir yanları vardır. Arada sırada bu olumsuz duygular (onu merakta bırakmak, kötü davranmak...) yaşatılırsa kızın beyninde daha fazla yer alacağımızdan daha çok bağlanabilir.
Aynen dozunun çok iyi ayarlanması lazım.
Dişilerin aile tarafından sürekli baskılanarak yetiştirildiklerinden dolayı bilinçaltlarında gizli bir mazoşistlik vardır.

Ne kadar çok duygu yaşatırsan o kadar bağlanır kız sana. Sadece iyi davranmak veya sadece kötü davranmakla eline bir şey geçmez. Her duygudan vermen lazım kıza.
Doğru bir noktaya değinmişsin. Yeri gelecek kıza kötülük yapıp üzüntü,korku duygularını tetikleyeceğiz, yeri gelecek ilgilenip romantiklik yapacağız ve mutluluk,aşk duygularını tetikleyeceğiz. Burada asıl önemli olan sadece kötü veya sadece iyi davranmamak. Anladın zaten sen ;)

Son düzenleme:
Bad boy olun gibi şeyler yazıyor sandım ilk başta çok doğru kardeşim bravo okadar mantıklı konuşmuşsunki ama bizim gibi dusunenler çok çok az bunları disarda anlattiğim zaman çok komik karşıt görüşler oluyor

Güzel bir tespit olmus altına yazılan yorumlarda o şekilde beyin ve kalp arasında ki uyuşmazlıktan dolayı sürekli kafada kuruntular kalıyor

Şuan 3 kızla konusuyorum 3ündede durum berbata yakın ara mesafeyi koruyamadıgımdan bazen üstüne düşüp bazen düşmeyerek
Şu an yapcağım tek şey onlardan bir adım beklemek sürekli erkek üstüne düşerse zaten kaybeden o olur

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8