• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kızlar

Sigma

Meraklı Üye
Üye
ile ne konusuyorsunuz bizi erkek olarakmı yoksa pipili kız olarakmı muhabbet ediyorlar nasıl anlıyacağız

ile ne konusuyorsunuz bizi erkek olarakmı yoksa pipili kız olarakmı muhabbet ediyorlar nasıl anlıyacağız
Her kız farklıdır her kızın kültür düzeyi farklıdır o yüzden değişkenlik gösterir ama konuşma sırasında çok fazla argo kullanıoyorsa ve işi her zaman şakaya vuruyorsa onunla hemen hemen istediğin şeyi konuşabilirsindir. Kızla konuşulucak konular ise çok var çok fazla zorlandığın zaman konu bakımından, etrafına bak bi kitap olur bi bilgisayar olur herhangi bir şey üzerinden konu açar yardırırsın.

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Nasıl ayrım len o öyle :) Erkek olunca pipimiz, pipimiz olunca da erkekliğimiz olmuyor mu ? Kadınlar da insandır gençler, sohbet edin, korkmayın yemezler. Kendinize de konu sınırlandırması yapmayın. Hep görürüm sağda solda kadının sevdiği konulardan bahsedin diyenleri. Ulan bir yiğit de çıkıp demiyor ki "Neden o benim sevdiğim şeylerden bahsetmiyor ?" diye.

Kadınlar ikiye ayrılır: seviştiklerin ve konuştukların. Seviştiğin kadına ayrı davranırsın konuştuğun kadına ayrı. Herkese seviştiğin kadın gibi davranırsan bu ülkede çok yaşayamazsın, uçan kuşa yürüyüp de boş bulduğun deliğe girme derdine girersen ya namus davasından toprağa ya da keko diye etiketlenen maymunsu yaratıklar arasına girersin.

O yüzden konuştuğun ve seviştiğin kadının ayrımını iyi yapmalısın.

Benim gırgır muhabbeti yapıp askerlik arkadaşı gibi takıldığım kızlar da var, koluma takıp yatağa attığım kızlar da var. Gırgır yaptığım arkadaşıma sevgilim gibi davransam ya da flört ettiğim hatuna gırgır yaptığım arkadaşım gibi davransam olmaz.

Velhasılkelam, nabza göre şerbet vereceksin.

Sigma

Meraklı Üye
Üye
Kadınlar ikiye ayrılır: seviştiklerin ve konuştukların

Üstad benim kız arkadaşım filan olmadı hiç bende hepsine dümdüz direk konusuyorum ortadaki ayrım ne 1-2 örnekle açıklarmısın dostum

Kadınlar ikiye ayrılır: seviştiklerin ve konuştukların

Üstad benim kız arkadaşım filan olmadı hiç bende hepsine dümdüz direk konusuyorum ortadaki ayrım ne 1-2 örnekle açıklarmısın dostum
Eğer bir kıza iltifat edip yavşarsan kız direk seninle sadece arkadaşız der bu yüzden konuştukların katagorisine girer. Fakat kıza arkadaş(olmamış küçük kız kardeşin gibi) olarak davranıp kıza espiriler yapıp kıza neg atıp kıza bugün uslu durdun şekeri hakettin deyip trolce davranırsan kız seviştiklerin katagorisine girer.