• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kızlara adım atmak

Slyron15

Üye
Kızlara ilk adımı atmıyorum ve uzun bir süredir tek başımayım öneriniz nedir ? Nofap bu duruma fayda sağlarmı

Kızların sana gelmesini beklersen daha çok beklersin bro sonra geçen zamana üzülürsün , ilk adımı her zaman erkek atar (sosyal statü ve aşırı yakışıklıysan o ayrı konu). Hayatın da ilk önceliğin kızlar olmasın farklı konulara yoğunlaş.

Son düzenleme:

Mr.Robot

Üye
NoFap fayda sağlar. Çünkü yükünü boşaltmanın başka yolu yok. Yükün biriktikçe kudurmaya başlıyorsun. Bu da seni kızlara itiyor. Tabi bu benim 50-60 günlük surecimde olan bir şeydi . Daha uzun süre yapanlar o azgınlığın geçtiğini söylüyorlar

Tyler

Üye
Moruk, çok yakışıklı değilsen ilk adımı bekleme. ben lise 3 ün ilk haftası hiç bir şey yapmadan 2 kız tav yapmıştım 1 si benden telefon numaramı istemişti vermedim. 2'si benden hoşlandı ve benle dolaşmaya , yakınlık kurmaya çalışıyordu buna da pek bulaşmadım sonradan arkadaş olduk. sevgili yapacağım diye didinme doğru kişiyi bul onunla ömür sür. '' altın ''

Kyder

Üye
Moruk, çok yakışıklı değilsen ilk adımı bekleme. ben lise 3 ün ilk haftası hiç bir şey yapmadan 2 kız tav yapmıştım 1 si benden telefon numaramı istemişti vermedim. 2'si benden hoşlandı ve benle dolaşmaya , yakınlık kurmaya çalışıyordu buna da pek bulaşmadım sonradan arkadaş olduk. sevgili yapacağım diye didinme doğru kişiyi bul onunla ömür sür. '' altın ''
"Tabak teorisi"

dostum tek eş kafasındaysanız neden burdasınız.

Tyler

Üye
"Tabak teorisi"

dostum tek eş kafasındaysanız neden burdasınız.
Dostum, sen olayı çok yanlış anlamışsın tek eşlik alfa için '' altın dişi '' demektir. normal bir betayı , omegayı gidipte sonsuza kadar sevemezsin ama bir altın seni her halinle sever ve kendini sevdirir. tek eşlilikten kastım bu.

Kyder

Üye
Dostum, sen olayı çok yanlış anlamışsın tek eşlik alfa için '' altın dişi '' demektir. normal bir betayı , omegayı gidipte sonsuza kadar sevemezsin ama bir altın seni her halinle sever ve kendini sevdirir. tek eşlilikten kastım bu.
altın dişi bir tcma uydurması bro kendi kendine yetemedikden sonra bi kıza ihhtiyaç duyduktan sonra kızın altın yada platin olmasının pek bir önemi olmadığını düşünüyorum...

İyi forumlar...