Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlara Güvenemiyorum

1- Sanaldan bir ilişki yaşıyorum. Kızla sanal seks yapınca kız benim aletin fotoğrafını istiyor ama güvenip atamıyorum. Kıza daha önce yüzümü de gösterdim. Bu yüzden güvenemiyorum sanki beni ifsalayacak gibi bir his var içimde.
2- Aynı şekilde guvensizlik hep var. Sahaya çıktığımda tanıştığım kız beni evine çağırdıgı zaman evine gitmiyorum. Her daim bir güvensizlik var. Sanki kız bana tuzak kurmuş gibi hissediyorum.

Sizce bu gereksiz bir güvensizlik mi? 1. Durum için nee yapmalıyım?

1. Durumda ben de aynisi yapardim muhtemelntabi biraz kiza da bagli
2.Evine cagirdiginda ne yapabilir ki.piskopat sizofren bir kisiligi yoksa normal gecer yataga atarsin ama guvenmiyosan kendi evine ya da guvende hissettigin bir yere cagir

1- Sanaldan bir ilişki yaşıyorum. Kızla sanal s*ks yapınca kız benim aletin fotoğrafını istiyor ama güvenip atamıyorum. Kıza daha önce yüzümü de gösterdim. Bu yüzden güvenemiyorum sanki beni ifsalayacak gibi bir his var içimde.
2- Aynı şekilde guvensizlik hep var. Sahaya çıktığımda tanıştığım kız beni evine çağırdıgı zaman evine gitmiyorum. Her daim bir güvensizlik var. Sanki kız bana tuzak kurmuş gibi hissediyorum.

Sizce bu gereksiz bir güvensizlik mi? 1. Durum için nee yapmalıyım?
Elini bacak arana koy ve ona güven!

2. durumda bence de gitmemelisin daha yeni tanıştığın birinin evine sikiş için gitmek ne kadar güvenilir olabilir? gerçi bu kişiden kişiye değişebilir fakat Türkiye de pek de güvenilir olduğunu düşünmüyorum :d kendi evine çağırabilirsin.
1. durum da kız kendi bişeyler yolluyosa nude ses kaydı fotoğraf falan filan sende yavaştan gönderebilirsin hala güvenemiyosan fake hesaptan falan yolla en fazla ss alır senin yolladığını bunu yaparsan senin yolladığını kanıtlayamaz

Kural bir kendinden başkasına asla güvenme annene bile sende biraz şizofrenik bir hava sezdim yani güvenmemekte haklısın ama her konuda aklına böyle şeyler geliyorsa bir doktora uğra ayrıca asla kendi kendine tehşis koyma doktora git o koysun ne koyacaksa

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8