Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kizlara ilk adimi atmak

Bu konuda tecrübesizim ve atak yapmıyorum ilk adımı atmıyorum nedir tavsiyeleriniz önerileriniz ? Ne bu duruma fayda sağlar ?

Psikiyatriste git. Dideral yutabilirsin, aslinda kalp ilaci da adrenalini kestigi icin heyecanini azaltiyor.

Bunu atacaksan tam atma, yarısı yeterli. Yüksek kaçarsa doz yan etkisinde kalp durması vs. var.

Psikiyatriste gidilebilir ama bence gerek yok, gitsen de tanıyı hemen koyamaz zaten. Sadece uzun çabalardan sonra başaramazsan git :)

Bu konuda tecrübesizim ve atak yapmıyorum ilk adımı atmıyorum nedir tavsiyeleriniz önerileriniz ? Ne bu duruma fayda sağlar ?
Kankacığım bu sorular hala soruluyor mu?
Hemen her tecrübeli erkekten duyacağın şey ''Yüzlerce, binlerce kez reddedileceksin. O nedenle biraz çabuk ol ve reddedilmeye alış. Git ve reddedil.'' Nasıl açılış yaptığının şimdilik bir önemi yok sadece reddedilmeye alış.
Git yolda gördüğün beğendiğin her kıza açılış yap, sohbet et ''merhaba, nasılsın?'' de, ''Naber, nereye gidiyorsun?'' de ya da yaratıcı girişler yap ama ne olursa olsun reddedilmeye alışmak zorundasın.

Alıştıktan sonra daha rahat olacaksın ve yaratıcı açılışlarla güzel işler başaracaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8