Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlara yürüyünce sapık damgası yeme, kekoların dayak atma algısı..

Bu okulda yapmayın adın çıkar mevzusu beni korkuttu gerçekten ne diyorsunuz. Okulda yapayımmı yapmayayımmı @Kasrqaa @Furkansen

Okulda açma deme olayı şu. Direkt açılış var. Niyetini belli ediyorsun "sana yürüyorum haberin olsun" tarzında yürüyorsun. öyle yürüme okulda ama dışarda yürü. Durumsal aç yani okulda hangi kitabı okuyon fln. O tarz.

Okulda açma deme olayı şu. Direkt açılış var. Niyetini belli ediyorsun "sana yürüyorum haberin olsun" tarzında yürüyorsun. öyle yürüme okulda ama dışarda yürü. Durumsal aç yani okulda hangi kitabı okuyon fln. O tarz.
neg atmak felan sapık durumuna düşürürmü beni kızlar müdüre şikayet edermi ?yoksa hoşunamı gider ve şuan izmirde değilim doğuda bir ildeyim sıkıntı yaratırmı acaba?

neg atmak felan sapık durumuna düşürürmü beni kızlar müdüre şikayet edermi ?yoksa hoşunamı gider ve şuan izmirde değilim doğuda bir ildeyim sıkıntı yaratırmı acaba?
Neg kızın egosunu kırmak için atılır. Mesela senin cinsel pazar değerin düşüktür koz karşında egolu egolu hareket yapar atarsın. Bi gerçek daha var kadınlar cinsel pazarı değeri düşük adamı harcamaktan çekinmezler.

Etmez dostum merak etme. Neg atacağım diye kıza sövüp saymazsan, emin ol bir sıkıntı çıkmaz. Kasrqaa'nın da dediği gibi cinsel pazar değerin yüksekse(özgüven,özsaygı,özbakım...) ne kadar egosu düşse de hoşuna bile gider. Sonuçta bunu diyen kişi sıradan değil kendine güvenen,bakımlı,eğlenceli yani ''karizmatik'' diyebileceğimiz bir kardeşimizin ağzından çıkıyor bu laflar.

Hem çoğu erkek konuşmaya bile cesaret edemiyor, edebilen varsa da genelde kızın güzelliğine kitap yazıyor, sen burada hem korkan insanlara karşı hem de kızın güzelliğine tapan insanlara karşı bir fark koymuş olacaksın.. Olaya bu yönden bakmak lazım :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8