• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Kızların Çıkarcılığı

BeRLiN

Üye
Katılım
1 Temmuz 2018
Mesajlar
13
Şehir
İstanbul
İyi akşamlar arkadaşlar, üniversite hayatı bana birçok şey öğretti. Özellikle kızlar konusunda epey bilgi edindim. Nasıl davranacağımı gerek deneyimler gerekse çeşitli forumlarda okuduğum yazılar sayesinde öğrendim. Bunlardan bazılarını sizinle paylaşmak istiyorum.

Şimdi beyler sınıfta cidden uyanık takılan, derse köpek gibi çalışan ama çalışmıyorum diyen kızlar vardır. Bu kız türü bir erkek grubuna çeşitli yollarla yaklaşır. Tek tek gruptaki erkekleri dener. En çok dönüt veren (Beta) kızın radarına girer. Ondan sonra bu elemanı oynatmaya başlar. Mesajlar, bakış atma, direk gruba gelip ona bakarak konuşma, cilve yapma yoluyla kendisine bağlar. Ancak sevgili olacaklarını asla hissettirmez. O dengeyi çok iyi kurarlar. Velhasıl ben bu adamlara söyleye söyleye dilimde tüy bitti. Oğlum dedim bunlar sizin sandığınız kızlar değiller. Ama insan her gördüğü kıza atlama derdine düşünce söz işlemiyor. Sonrasında aradan zaman geçince öyle sohbet arasında arkadaşlar söyledi. Sen haklısın, o kız mezun olduktan sonra engellemiş beni dedi. Ben başka kız için de bir arkadaşı uyardım o da takmadi. İyi siz bilirsiniz deyip işime baktım. Bugün o arkadaş da dedi, o kız çok çıkarcı diye.

Bu kızlara benim tavrım umursamazlık oldu hep. Hatta bunları kullandığımı söyleyebilirim. Bir seferinde kızdan ödev için 1 sayfa örnek istedim. Düşünmem lazım dedi. Deli oldum mk. Verdim veriştirdim kıza. Sonra sustu. Konuşmaya çalıştı sonra. Hatta ödevin hepsini yollarım dedi. Yok dedim geçti artık, kabul etmedim. Ödün vermek yok.

He bir de Bizim erkek grubuna gelince biliyorlar ki ben onlar için bir şey yapmayacağım ve karakterlerini bildiğim için sohbet bile etmeyeceğimi uzak durup çekiniyorlardı.

Aklıma gelenler bunlardı. Sizin var mı böyle deneyimleriniz? Kızların Çıkarcılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?
 

Carpe Diem

Üye
Katılım
25 Nisan 2018
Mesajlar
210
Şehir
Bursa
Kardeş buraya yazsam sığmaz şimdi bilinen bir şey beyinleri böyle çalışıyor onlardan nefret etmekten çok kendimizi geliştirmemiz gerek aslında onlarda pek bilmiyor nasıl davrandılarını ama daha bugün markette gördüm bir şeylere bakıyormuşum gibi yaptım evli kadın ve erkeğin konuşmalarını duyunca kadın güzel poposuda güzeldi adam bütün arabayı doldurmuş daha ne lazım söyle hemen alayım felan tabi kadın s*kine takmıyor bunu öylece geziyolar falan kadın çıktı sonra marketten adam kaldı yaklaşık 150 lira gibi bir şey ödedi.

Durum bu.Adam kadın ayda yılda bir verecek diye neler çekiyor..
 

BeRLiN

Üye
Katılım
1 Temmuz 2018
Mesajlar
13
Şehir
İstanbul
Bizim ülkede mck değerli. Oysa hiçbir değeri yok. Bu kadar büyük anlam yukleyenlerde sıkıntı var. Kadın da mck ile her şeyi yaptırabileceğine inanıyor. Yersen..
 

Carpe Diem

Üye
Katılım
25 Nisan 2018
Mesajlar
210
Şehir
Bursa
Şu an türkiye de çoğu erkeğin(özellikle evli) durumu bu kardeş umudumuz gençlikte..
 
Üst