Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızların Çıkarcılığı

İyi akşamlar arkadaşlar, üniversite hayatı bana birçok şey öğretti. Özellikle kızlar konusunda epey bilgi edindim. Nasıl davranacağımı gerek deneyimler gerekse çeşitli forumlarda okuduğum yazılar sayesinde öğrendim. Bunlardan bazılarını sizinle paylaşmak istiyorum.

Şimdi beyler sınıfta cidden uyanık takılan, derse köpek gibi çalışan ama çalışmıyorum diyen kızlar vardır. Bu kız türü bir erkek grubuna çeşitli yollarla yaklaşır. Tek tek gruptaki erkekleri dener. En çok dönüt veren (Beta) kızın radarına girer. Ondan sonra bu elemanı oynatmaya başlar. Mesajlar, bakış atma, direk gruba gelip ona bakarak konuşma, cilve yapma yoluyla kendisine bağlar. Ancak sevgili olacaklarını asla hissettirmez. O dengeyi çok iyi kurarlar. Velhasıl ben bu adamlara söyleye söyleye dilimde tüy bitti. Oğlum dedim bunlar sizin sandığınız kızlar değiller. Ama insan her gördüğü kıza atlama derdine düşünce söz işlemiyor. Sonrasında aradan zaman geçince öyle sohbet arasında arkadaşlar söyledi. Sen haklısın, o kız mezun olduktan sonra engellemiş beni dedi. Ben başka kız için de bir arkadaşı uyardım o da takmadi. İyi siz bilirsiniz deyip işime baktım. Bugün o arkadaş da dedi, o kız çok çıkarcı diye.

Bu kızlara benim tavrım umursamazlık oldu hep. Hatta bunları kullandığımı söyleyebilirim. Bir seferinde kızdan ödev için 1 sayfa örnek istedim. Düşünmem lazım dedi. Deli oldum mk. Verdim veriştirdim kıza. Sonra sustu. Konuşmaya çalıştı sonra. Hatta ödevin hepsini yollarım dedi. Yok dedim geçti artık, kabul etmedim. Ödün vermek yok.

He bir de Bizim erkek grubuna gelince biliyorlar ki ben onlar için bir şey yapmayacağım ve karakterlerini bildiğim için sohbet bile etmeyeceğimi uzak durup çekiniyorlardı.

Aklıma gelenler bunlardı. Sizin var mı böyle deneyimleriniz? Kızların Çıkarcılığı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bizim ülkede mck değerli. Oysa hiçbir değeri yok. Bu kadar büyük anlam yukleyenlerde sıkıntı var. Kadın da mck ile her şeyi yaptırabileceğine inanıyor. Yersen..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8