Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

KIZLARIN İLTİFATLARI HAKKINDA

Beyler şuan konuştuğum bir kız var dershaneden kendisinin tanışmak istemesi üzerine konuşmaya başladık falan.Herneyse bu kız bana benden hoşlandığını söyledi ve bana hoşlandığına dair şekilli şukullu uzun yazılar yazmaya başladı whatsapptan 2. konuşmamızda daha.Tabi ben bu laflara inanmıyorum güvenmiyorum hoşlandığına ve uzun zamandır beni takip ediyormus dershanede falan bende inanmıyorum haliyle dişilere güvenmiyoruz bu konuda.Şuan yaklaşık 2 hafta oldu konuşmaya başlayalı sevdiğini söyledi ve git gide bana bağlandığını söyledi bunun yanında hep övüyor tabi onları söylemiyorum.Ama ben yinede güvenmiyorum inanmıyorum ve böyle devam edecek , ama samimiyetini merak ediyorum o yüzden size sormak istedim.

Sizce bu iltifatlar falan samimiyeti size göre nasıl ben güvenmem hiçbir zaman ama ya gerçekten ilgili bir hale getirdiysem gerçekten bana karşı aktif ilgiliyse falan arada kalıyorum analiz etmeye çalışınca siz ne diyorsunuz ? Tavsiyeleriniz neler nasıl bir yol izlemeylim ? (Kızlar hakkında bilgim var umursamaz ve özgüvenli biri olduğumu düşünüyorum çevrem iyidir kızlarla ona göre yanıtlarsanız sevinirim)

Güvenmiyorsun diye kızla birlikte olmayacaksın diye bir kaide yok. Seni kullandığına dair bir bulgu yoksa ilişkiyi başlat. Bu tatlı sözlerine inanıyormuş gibi yapıp asla inanma :)

Güvenmiyorsun diye kızla birlikte olmayacaksın diye bir kaide yok. Seni kullandığına dair bir bulgu yoksa ilişkiyi başlat. Bu tatlı sözlerine inanıyormuş gibi yapıp asla inanma :)
Güvenmemem tabikide birlikte olmayacağım anlamına gelmiyor.Ama bu kadar söz söyleyen kişinin samimiyetini merak ettim aksi halde yalandan bu kadar şey söylüyosa hiç uğraşmam direk şutlarım.Dediğin gibi inanmış gibi yapıyorum teşekkür ediyorum geçiyorum ama neden bunları dedigini merak ediyorum gerçekten rol play mi yoksa bana karşı aktif ilgili mi ?

Yalan kanka :) dikkatli ol.
Beyler şuan konuştuğum bir kız var dershaneden kendisinin tanışmak istemesi üzerine konuşmaya başladık falan.Herneyse bu kız bana benden hoşlandığını söyledi ve bana hoşlandığına dair şekilli şukullu uzun yazılar yazmaya başladı whatsapptan 2. konuşmamızda daha.Tabi ben bu laflara inanmıyorum güvenmiyorum hoşlandığına ve uzun zamandır beni takip ediyormus dershanede falan bende inanmıyorum haliyle dişilere güvenmiyoruz bu konuda.Şuan yaklaşık 2 hafta oldu konuşmaya başlayalı sevdiğini söyledi ve git gide bana bağlandığını söyledi bunun yanında hep övüyor tabi onları söylemiyorum.Ama ben yinede güvenmiyorum inanmıyorum ve böyle devam edecek , ama samimiyetini merak ediyorum o yüzden size sormak istedim.

Sizce bu iltifatlar falan samimiyeti size göre nasıl ben güvenmem hiçbir zaman ama ya gerçekten ilgili bir hale getirdiysem gerçekten bana karşı aktif ilgiliyse falan arada kalıyorum analiz etmeye çalışınca siz ne diyorsunuz ? Tavsiyeleriniz neler nasıl bir yol izlemeylim ? (Kızlar hakkında bilgim var umursamaz ve özgüvenli biri olduğumu düşünüyorum çevrem iyidir kızlarla ona göre yanıtlarsanız sevinirim)
[/

Yalan oldupunu düşünüyorum. Muhtemelen seni kullanmaya çalışacak illaki başka biri için değil. Statüsünü yükseltmek için. Güzel bir taktik izliyor. Normalde kaçan kovalanırı kızlar yapar erkekler koşar. Ama sen farklı olduğun için bunu yapmıyor. Yöntem güzel ama bizim gibi erkeklere işlemez. Canın ne istiyorsa onu yap. Bu konularda -yani çıkayım mı çıkmayayım mı gibi- tavsiyr alma. Hata yap kendin öğren. Ama ne yapmaya çalışıyora istediğiin kadar şey söyleyebilirim.

Olm noldu anlamadım yukarıdaki mesajda alta gitti mesajım altta en altya!!

Yalan kanka :) dikkatli ol.
dostum bu baya baya kovalıyor beni.Hiçbir zaman ilk mesaj atmam hep o atar kaç gündür hatta konusma bitince görüldüyü basarım sonra tekrar yazar 10 dk ya falan. Sınıfıma kadar gelir yanıma ben hiç bir zaman yanına gitmem kantınde masada otururken geçiyor karşıma falan.Ben ilgisini anlayamadım hep bu merak basıyor beni aktif ilgili mi yoksa p*ç mi onu düşünüyorum

Beden dilini oku dostum bu kadar basit :)

Seni elde edene kadar ilgili umursama bile büyük ihtimalle geçici bir duygu yaşıyor

Kadının laflarını boşver, davranışa odaklan. Kız seninle buluşmak için çaba sarfediyorsa. Gelip sırnaşıyorsa, seni ellemeye çalışıyorsa, sana karşı tatlı ses tonu kullanıyorsa, anaç yapıya bürünüyorsa(kızların kullandığın en iyi taktik sanki annenmiş gibi davranarak senin sevgini kazanmaya çalışır.) Sana şunları hazırladım diyip çagırıyorsa, işyerime gel çıkışta birşeyler yapaılım ayağı çekiyorsa. Yani kısacası seninle mesajlaşmak yerine buluşmak için çabalıyorsa doğru yoldasın.

Kadının laflarını boşver, davranışa odaklan. Kız seninle buluşmak için çaba sarfediyorsa. Gelip sırnaşıyorsa, seni ellemeye çalışıyorsa, sana karşı tatlı ses tonu kullanıyorsa, anaç yapıya bürünüyorsa(kızların kullandığın en iyi taktik sanki annenmiş gibi davranarak senin sevgini kazanmaya çalışır.) Sana şunları hazırladım diyip çagırıyorsa, işyerime gel çıkışta birşeyler yapaılım ayağı çekiyorsa. Yani kısacası seninle mesajlaşmak yerine buluşmak için çabalıyorsa doğru yoldasın.
Saydıklarının hepsini tek tek yapıyor buluşmak için çıkmadan seni göreyim vs vs sınıfıma kadar geliyor habersiz , konuşurken dokunuyor , nerdesin napıyosun vs soruyor ama bu kız hani saf bi kız değil daha önceden geçmişi kabarık bi kız anladın sen birazda o kafamı karıstırmıyor değil xd

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8