• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

kızların kullandığı saçma kelimeler

damnboy

Üye
Beyler genelde hep bu yüzden çoğu kızla iletişimim 4 güne kalmadan bitiyor.
(Peki,tamam,iyi,öyle) gibi cevaplar aldığınızda napıyosunuz ? uyardığım halde kullanıyolar bende cevaplamıyorum ve bitiyor

-Az önce bende bi kullanayım dedim 'eh bari' yazdım kız görüldü attı aynı durum

TheRipper

Fahri Üye
Sorun kızda değil. Bir kişi falan olsa neyse ama her kızla oluyorsa bu %98 karşı tarafa fazla ilgi verip bunalttığından sohbeti kesmek için bu tür şeyler yapıyorlardır

payildor

Üye
Örnek diyalog paylaşmalısın bizlerle. Yoksa senin için en doğru yerine, en yanlış yorumu yaparız. 3 ay sonra tekrar aynı soruyla cebelleşmeye devam edebilirsin. Bir ss alıp atarsan sana çok daha iyi tavsiyeler verileceğinden hiç şüphem yok.

damnboy

Üye
Örnek diyalog paylaşmalısın bizlerle. Yoksa senin için en doğru yerine, en yanlış yorumu yaparız. 3 ay sonra tekrar aynı soruyla cebelleşmeye devam edebilirsin. Bir ss alıp atarsan sana çok daha iyi tavsiyeler verileceğinden hiç şüphem yok.

damnboy

Üye
Sorun kızda değil. Bir kişi falan olsa neyse ama her kızla oluyorsa bu %98 karşı tarafa fazla ilgi verip bunalttığından sohbeti kesmek için bu tür şeyler yapıyorlardır

Zerrlox

Üye
Sana ''ig dondurulu wp?'' dediğinde,yavaş dur demek yerine ''sana numaramı verebilirim ama 6-7 kez üst üste aramayacağına söz vermelisin''gibi dalga geçerek konuşabilirdin misal olarak göstermek gerekirse.Ama sen bunun yerine süreci yavaşlatmaya yönelik oynamış gibisin.Bence burdan aldığın yeşil ışıkla daha da burnuna burnuna tatlı tatlı vurur çerçeven'de kızı oynatırdın gibi geliyor.

pawelow

Üye
Sondaki randomlae ve anonım bır uygulamadan konusuyosun heralde kızı tanıyomusun bence baya boş işlerle uğraşıyorsun dostum

Sosyal Kod

Üye
Bir erkek olarak yardırmak ve bir sürü kızla sevişmek senin görevin. Bir kızdan bunu beklemen saçma olur ve kız or*spu gibi hisseder. Hani kız bir ara kucağına atladığında yargılanmayacağını bilmeli. Sen burda yargılamışsın.

Kendini ağırdan satmak eğlenceli olabilir ama işini gördüğün sürece.