Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

kızların kullandığı saçma kelimeler

Beyler genelde hep bu yüzden çoğu kızla iletişimim 4 güne kalmadan bitiyor.
(Peki,tamam,iyi,öyle) gibi cevaplar aldığınızda napıyosunuz ? uyardığım halde kullanıyolar bende cevaplamıyorum ve bitiyor

-Az önce bende bi kullanayım dedim 'eh bari' yazdım kız görüldü attı aynı durum

Sorun kızda değil. Bir kişi falan olsa neyse ama her kızla oluyorsa bu %98 karşı tarafa fazla ilgi verip bunalttığından sohbeti kesmek için bu tür şeyler yapıyorlardır

Örnek diyalog paylaşmalısın bizlerle. Yoksa senin için en doğru yerine, en yanlış yorumu yaparız. 3 ay sonra tekrar aynı soruyla cebelleşmeye devam edebilirsin. Bir ss alıp atarsan sana çok daha iyi tavsiyeler verileceğinden hiç şüphem yok.

Örnek diyalog paylaşmalısın bizlerle. Yoksa senin için en doğru yerine, en yanlış yorumu yaparız. 3 ay sonra tekrar aynı soruyla cebelleşmeye devam edebilirsin. Bir ss alıp atarsan sana çok daha iyi tavsiyeler verileceğinden hiç şüphem yok.
RrRm1n.png

Sorun kızda değil. Bir kişi falan olsa neyse ama her kızla oluyorsa bu %98 karşı tarafa fazla ilgi verip bunalttığından sohbeti kesmek için bu tür şeyler yapıyorlardır
264LrL.png

Sana ''ig dondurulu wp?'' dediğinde,yavaş dur demek yerine ''sana numaramı verebilirim ama 6-7 kez üst üste aramayacağına söz vermelisin''gibi dalga geçerek konuşabilirdin misal olarak göstermek gerekirse.Ama sen bunun yerine süreci yavaşlatmaya yönelik oynamış gibisin.Bence burdan aldığın yeşil ışıkla daha da burnuna burnuna tatlı tatlı vurur çerçeven'de kızı oynatırdın gibi geliyor.

Sondaki randomlae ve anonım bır uygulamadan konusuyosun heralde kızı tanıyomusun bence baya boş işlerle uğraşıyorsun dostum

Bir erkek olarak yardırmak ve bir sürü kızla sevişmek senin görevin. Bir kızdan bunu beklemen saçma olur ve kız or*spu gibi hisseder. Hani kız bir ara kucağına atladığında yargılanmayacağını bilmeli. Sen burda yargılamışsın.

Kendini ağırdan satmak eğlenceli olabilir ama işini gördüğün sürece.

Hayat amacı diyen kim amk

Moderatör tarafında düzenlendi:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8