Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlarla Arkadaş Olmak/Olmamak

Benim sorunum şu . Üniversitedeyim ve sınıfımdaki kızlarla eğer zorunda kalırsam konuşuyorum ve ilk haftalarda bana flört anlamında ilgi gösterirlerken şimdi benim yanıma bile gelmiyorlar . Bu ne demek? İlla her kızla konuşmak zorunda mıyım?

Bunlar benim kafamı çok karıştırıyor ve derslerime, gelecekteki kariyerime etki ediyor .

Yardımcı olursanız sevinirim.

Tabiki konuşmak istemediğin , konuşmaya değmiyeceklerle konuşmana gerek yok. Ama mümkünse her kızla konuş , ne kadar çok o kadar iyi

Kızların sana sürekli ilgi göstermesine neden ihtiyaç duyuyorsun ki ? Sonuçta bu sana bir şey katmaz.

Kızların sana sürekli ilgi göstermesine neden ihtiyaç duyuyorsun ki ? Sonuçta bu sana bir şey katmaz.
kardeş anlamıyorum ilgiye ihtiyacımız yok diyoruz ama içten içe o ilgi için yanıp tutuşuyoruz en azından ben öyleyim

bide aq sürekli bir insanları güldürme memnun etme şeysi var bende henüz aşamadım bunu

kardeş anlamıyorum ilgiye ihtiyacımız yok diyoruz ama içten içe o ilgi için yanıp tutuşuyoruz en azından ben öyleyim
Daha çok uzun bir yolun var kardeşim gelişmeye devam et sürekli her bir boku öğrenmeye çalış tek başına tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir duruma gel ondan sonra ilgi falan senin için o kadar önemli olmaz

Dostum bahsettiğim kızlar ilk haftadan bana sinyal verdiler ancak ben prensiplerim gereği sınıfımdaki bir kıza yürümeyi (Yaptım oradan biliyorum)hayatımdan attığım için benimle soğuklar ve hiç arkadaş olmayı denemedim .

1) Arkadaş olursam Meriç durumuna düşmekten korkuyorum . Ama hiç konuşmasam da asosyal herifin teki olmaktan korkuyorum . Bunun için ne yapabilirim?
2)Üniversitenin ilk senesi kendimi geliştirmeye de adamak istiyorum ama sosyal çevremden olmaktan korkuyorum . Ne yapabilirim?

Yardımcı olursan sevinirim.

Dostum bahsettiğim kızlar ilk haftadan bana sinyal verdiler ancak ben prensiplerim gereği sınıfımdaki bir kıza yürümeyi (Yaptım oradan biliyorum)hayatımdan attığım için benimle soğuklar ve hiç arkadaş olmayı denemedim .

1) Arkadaş olursam Meriç durumuna düşmekten korkuyorum . Ama hiç konuşmasam da asosyal herifin teki olmaktan korkuyorum . Bunun için ne yapabilirim?
2)Üniversitenin ilk senesi kendimi geliştirmeye de adamak istiyorum ama sosyal çevremden olmaktan korkuyorum . Ne yapabilirim?

Yardımcı olursan sevinirim.
Olayım tabi.Sosyal çevren bugün var ama yarın bir bakarsın hiç biri kalmamış yani kaybetmekten korkma onlar olmazsa başkaları olur ki mesela ben sosyal çevremden kurtulmak istiyorum bunlar yüzünden kendime zaman ayıramıyorum onun için çoğuyla iletişimimi minimuma indirdim hayatımdan çıksalarda zaten çok önemli değil çünkü ben kendime yetebiliyorum tek başıma bir kahve içmek bile bana zevkli geliyor yani yalnız kalmaktan hiç çekinmene gerek yok

Birde aynısı benimde başıma geldi sınıftaki kızlarla iletişim kurmadım ama benim sebebim hiçbirine güvenmemdi çok fazla dedikodu yapıyorlardı sadece sınıftaki güvendiğim kızlarla samimi oldum onlarlada gidip not falan isteyip konuştum derslerle alakalı konuştum derken zaten samimi olduk

Yani kendini kasma bu tür şeyler için sen sadece kendi gelişimine odaklan boşver asosyal falan olmazsın merak etme baktın çevrende hiç kimse kalmadı gidersin bir sosyal etkinliğe katılırsın orda yine çevren olur

Yazının başı sonu hep birbirine girdi noktalama işaretlerini falan kullanmadım umarım demek istediklerimi iletebilirim telefondan yazıyorum zamanım kısıtlı ondan böyle oldu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8