Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

kızlarla flört

flört aşamasını geçemiyorum sevgili olma aşamasına ulaşamıyorum tavsiyeleriniz varmı ?

flört aşamasını geçemiyorum sevgili olma aşamasına ulaşamıyorum tavsiyeleriniz varmı ?
Öncelikle dostum çok bilgi birikimine sahip olmamakla birlikte sadece bildiğim kadarıyla anlatmak isterimki burda yazılan yazıları okumuş ve pratiğe dökmüş olarak kabul ediyorum bu sevgili veya flört olamama sebebin altında yatan nedeni bir düşün çünkü bir insanı ancak kendisi en iyi tanıyabilir utangaçlık mı yoksa kendine layık görememekmi önemli olan sorunun köküne inmen sence seni engelleyen şey nedir?

Öncelikle dostum çok bilgi birikimine sahip olmamakla birlikte sadece bildiğim kadarıyla anlatmak isterimki burda yazılan yazıları okumuş ve pratiğe dökmüş olarak kabul ediyorum bu sevgili veya flört olamama sebebin altında yatan nedeni bir düşün çünkü bir insanı ancak kendisi en iyi tanıyabilir utangaçlık mı yoksa kendine layık görememekmi önemli olan sorunun köküne inmen sence seni engelleyen şey nedir?
beni engelleyen birşeyin olduğunu düşünmüyorum aga

beni engelleyen birşeyin olduğunu düşünmüyorum aga
Her kızın farklı olduğunu ve farklı çabalar gerektiğini biliyorsundur sadece kizdaki çekimi açığa çıkarman gerek sonrasında zaten devamı gelecektir kızla sanaldan konuşuyorsun diyelim "Hadi şu gün buluşalımda fotoğraflardaki gibi olmadığını kanıtla" diyerek buluşmanın temelini atabilirsin buluşma sırasında ise ciddi veya samimi olarak değişebilir bir konular açabilirsin bu konular çok hassastır sadece nerde ne yapacağını bilmen gerek kızın nasil biri olduğunu bilmediğim için bir tavsiye vermeyeceğim ama klasik kalıp taktiği uygularsan başarılı olabilecegini düşünüyorum Küstah+Komik ikisinide dozunda kullanmak gerek nasil yapman gerektiğini bilmiyorsanda foruma bir göz atman yeterli olacaktir.

Bende öyleyim de şimdilik sabrediyorum. Görevlerimi yapıp zamana bırakıyorum.

bende de bu sıkıntı var ve edindiğim tecrübelere dayanarak "fiziki temas" diyorum.

kızın elini tutma , koluma girmesini sağlama gibi fırsatlar geldi ve ben yapmadım. :(

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8