Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kızlarla Konuşacak Bişey Bulamama Sorunsalı

Selam beyler ben Minerva.Bugün kafama yeni dank eden bir bilgiyi sizlere sunmak için karşınızdayım.Yeni başlayan çoğu kişinin bu sorunu yaşadığını gördüm ve nasıl aşacağı konusunda bikaç şey söylemek için açtım bu konuyu.Yolda bir kız gördünüz dediniz ki ah ne güzel kız.Gittiniz tanıştınız numara alışverişi yapıldı vs. aradan 2 gün geçti.Ee şimdi ne konuşacaksınız?

Eğer tanıştığımızda herhangi bir ikinizin de güldüğü espriniz varsa oradan yürüyüp küçük bir tebessüm bırakıp konuşmayı devam ettirirsiniz belki,yada doğruluk cesaret oynarsınız?

Arkadaşlar bu soruyu düşünmeniz bile gerçekten hata.Zaten kendine güvenen bireyler olarak selam dediğimizde bile bir konu açabileceğimizi biliyoruz.Ayrıca o kızla takılırken eğlenmemiz gerekir zaten eğlenmiyorsak ağzımızı bıçak bile açamaz bizim.Ki eğer sanalda konuşuyorsanız öyle sabahlamak,uzun konuşmalar yapmak vs. gerçekten cinsel pazar değerinizi düşürür.Sizi işi gücü olmayan bir adam olarak görmesini sağlar kızın.15 dakikalık sonunda buluşma ayarlanan whatsapp konuşması kâfidir.

Eksik veya fazla gördüğünüz bi yer varsa lütfen belirtin en yakın zamanda düzeltirim.

Saygılarımla.
-Minerva

sorun ilk açılıştaki konuşacak konu bulamama naber falan diyosun iyi diyo kıyafetini kolyesini falan soruyosun söylüyo sürekli soru sormak zaten sıçırtıyo soru sormiyim diyosun tıkanıyosun saçmalamaya başlıyosun heyecandan şaşırıyosun ne diyeceğini 2 3 set açmadan sonra alışıyosun ama insanlar ilk bunu takıyo o kızın yanına gittiğinde kesinlikle tavlamam gerekiyo kafasıyla gidiyo

Bunu düşünen bir insan bomboş bir hayatı olan insandır ve hiçbir uğraştı yoktur kısacası.

Sürekli "tıkanırsa napcam" demek asıl sorun. Konuyu sürekli kapatan kadınsa nextle geç. Ha buluşma esnasında muhabbet tıkanıyorsa her zaman suçlu siz değilsiniz. Kadın sıkıcıdır belki de. Bir iki denedin baktın konuşacak bir şey yok gerilip saçma sapan konu açmak veya sürekli soru sormaktansa çıkar telefonunla oyna, youtube'dan video izle ki umurunda olmadığını bilsin. Bırakın biraz o düşünsün.

Selam beyler ben Minerva.Bugün kafama yeni dank eden bir bilgiyi sizlere sunmak için karşınızdayım.Yeni başlayan çoğu kişinin bu sorunu yaşadığını gördüm ve nasıl aşacağı konusunda bikaç şey söylemek için açtım bu konuyu.Yolda bir kız gördünüz dediniz ki ah ne güzel kız.Gittiniz tanıştınız numara alışverişi yapıldı vs. aradan 2 gün geçti.Ee şimdi ne konuşacaksınız?

Eğer tanıştığımızda herhangi bir ikinizin de güldüğü espriniz varsa oradan yürüyüp küçük bir tebessüm bırakıp konuşmayı devam ettirirsiniz belki,yada doğruluk cesaret oynarsınız?

Arkadaşlar bu soruyu düşünmeniz bile gerçekten hata.Zaten kendine güvenen bireyler olarak selam dediğimizde bile bir konu açabileceğimizi biliyoruz.Ayrıca o kızla takılırken eğlenmemiz gerekir zaten eğlenmiyorsak ağzımızı bıçak bile açamaz bizim.Ki eğer sanalda konuşuyorsanız öyle sabahlamak,uzun konuşmalar yapmak vs. gerçekten cinsel pazar değerinizi düşürür.Sizi işi gücü olmayan bir adam olarak görmesini sağlar kızın.15 dakikalık sonunda buluşma ayarlanan whatsapp konuşması kâfidir.

Eksik veya fazla gördüğünüz bi yer varsa lütfen belirtin en yakın zamanda düzeltirim.

Saygılarımla.
-Minerva
El falina bakiyorum(halbuki anlamam) bakarken salladigimin farkina varacak bir ses tonuyla(alayci) gelecekte ne olacagini vs soyluyorum. Eger ilgiliyse cok komik espriler yapiyorum. Bunun gibi kisa vadeli degil espriye vurabileceginiz bir seyler hakkinda konusmalisiniz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8