Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Kız neden bana "kanka" dedi?

Mrx

Selam millet.

2 hafta önce yeni bir kursa başladım. Kurs sadece pazartesi ve salı günleri. Tabak çevirdiğimi düşünüyorum. Kurstaki ilk arada sevgilisi olup olmadığını bilmediğim bir kızla yan yana oturuyorken "Sen rimel mi sürüyorsun?" Gibi bir iltifat geldi ve ben de "Hakaret sayarım" dedim. ( Kirpiklerim güzeldir dalga geçti diyen olmasın ) Kirpiklerimin üstüne birkaç şey söylendikten sonra laf arasında aynı kızdan "knk" lafını duydum ama hiç takılmadım, duymamış gibi devam ettim.

Ayrıca sınıfta benim bir arkamda oturuyordu ve yukarıdakı olaydan sonraki derste göremediğini söyleyip eğilmemi istedi ve ben de çerçeveyi bozmayıp iyice dik durmaya başladım. Önce "Eğil diyoruz iyice dikleşiyor" diye hafif gülerek mırıldandı.
Kız beni eğmeye çalıştı ama hiç bir zaman çerçevesine girmedim.

Buradaki knk olayı kafamı kurcalıyor. Bu bir shit test miydi? Ben test diye düşündüm ama tam olarak ne yapacağımı bilemedim.

Bu arada kızdan ili alıyorum, çok uzamasın diye detaylı olarak yazmıyorum.

Neler önerirsiniz?

Kanka ayağı g*t ayağı
Friendzone'dan çıkmayla ilgili tonlarca yazı var forumda aratarak bulabilirsin (özellikle benim yazılarımı okuyup abone olursanız çok sevinirim arkadaşlar djusiwkx)
Onun dışında shit test olduğunu düşünmüyorum kız seni sevgili hatta belki listesine bile almamış ama en azından yakınsın şu an ona çevirebilirsin yani

• Beğen
Tepkiler: Mrx
Dostum biraz da su yonden bak. Ornegin daha tanisali cok az bi zaman olan bi erkege karsi "kank" " rimel mi suruon" demesi. O kizin huylarini biraz da olsa hayat tarzini ele verir. Ordan biseyler bulabulirsin. Bu kadar kopya yeter .

• Beğen
Dostum biraz da su yonden bak. Ornegin daha tanisali cok az bi zaman olan bi erkege karsi "kank" " rimel mi suruon" demesi. O kizin huylarini biraz da olsa hayat tarzini ele verir. Ordan biseyler bulabulirsin. Bu kadar kopya yeter .
Güzel bir bakış açısı, benim sorunum da burada ortaya çıkıyor işte. Ben bir şey, bir detay bulamadım. Sorun da tam olarak bu :) Sen nasıl detaylar yakalayabildin biraz da onlardan bahsetsen ben bu konuyu daha iyi kavramış olacağım.

Güzel bir bakış açısı, benim sorunum da burada ortaya çıkıyor işte. Ben bir şey, bir detay bulamadım. Sorun da tam olarak bu :) Sen nasıl detaylar yakalayabildin biraz da onlardan bahsetsen ben bu konuyu daha iyi kavramış olacağım.
Dostum bence kiz % 90 esmer. Yani genel olarak girisken cekinmeyen kizlar esmer oluyo tabi sarisinlar da var. Onlar olmazsa olmaz. Girisken konuskan hafifte bi adamda lan ben bunla olsam bu bana ya bela olir yada siktiri basar havalari olur. Yani suan tutturamayabilirim genel anlamda karsilastiklarimi varsayiyom. Girisken ol. Eglendir. Sakin baglanma uzatma ...yi bas.

• Beğen
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8