• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Komşu

akerhus

Üye
Beyler selam komşu kızı ile hiç konuşmuşluğum yok ilk sorum şu instagramdan(ekli) konuşmak mı mantikli yoksa snapten(istek göndermedim) mi konuşmak mi? Ikincisi nasil bir acilis yapicaz.Şimdiden teşekkürler. Bu arada sizce açılıyım mı kızın kuzeni ile aram iyi değil

Son düzenleme:
Kanka benim tercihim ilk once yüz yüze konuşmak çunkü en cok güveni BENCE gerçek hayatta gösterebilirsin. Yani git kızla konuş.taniş sonra internetten yaz ha ben taniştım diyorsan o zaman internetten yaz gitsin.

akerhus

Üye
Kanka benim tercihim ilk once yüz yüze konuşmak çunkü en cok güveni BENCE gerçek hayatta gösterebilirsin. Yani git kızla konuş.taniş sonra internetten yaz ha ben taniştım diyorsan o zaman internetten yaz gitsin.
Mantıklı ama kızla hiç karşılaşmadım karşılaşsam bile bir yere gidiyordur ne diyeceğim ki?

Komşuysanız yemek götürebilirsin, tanısırsin, olmadı mı ?
Altinızda oturuyorsa çamaşır telinden bir şey düşür sonra git iste orada da tanışırsin. :d üstunüzde mi ?
Üstunüzde oturuyor ise tanışma fasli ile eve gidebilirsin. Tanişırsin( tabi annenle gidersen iyi olur.) Bu da mı gol degil ?
Işte sonrasi senin hayal gucune kalmis kanka benim aklima sonrasi gelmedi.

Merhaba Ben "X" Ayakkabıların çok hoşmuş
Gibi bir giriş yapabilirsin
Lütfen yeni katılanlar blogu okusun Açılışları araştırsın