Konsantrasyon odaklanma problemi hk

tetikçi

Üye
12.sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum malum, deneme sınavlarında konsantrasyon problemi yaşıyorum. Sınavdayken veya ders çalışırken aklıma başka şeyler geliyor önerebileceğiniz egzersiz veya başka bir şey var mı?

Thexxx

Üye
Masturbasyonu bırak yada minimuma indir. Vitamin takviyesi kullan

Beastbrook

Üye
Kondisyon önemli bence sıkıldığın için başka şeyler geliyor aklına o yüzden bir günde çözdüğün soru miktarını arttırmaya başla yavaş yavaş alışırsın

tetikçi

Üye
B12 ve omega 3 başlıcam başka önerebileceğin vitamin tarzı bir şey var mı hocam?

Thexxx

Üye
Apikobal diye bi tablet var ben onu kullanıyorum. B1+B6+B12
Bu üçünü içeriyor.

FromendD

Üye
P*rno,tel,pc bağımlılığın varsa bunlardan kaynaklanması çok yüksek kendimden biliyorum.

kairicyril

Üye
12.sınıf öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum malum, deneme sınavlarında konsantrasyon problemi yaşıyorum. Sınavdayken veya ders çalışırken aklıma başka şeyler geliyor önerebileceğiniz egzersiz veya başka bir şey var mı?
Enstrüman çalmayı biliyorsan bol bol enstrüman çal. Bilmiyorsan yeni bir enstrüman öğren. Bu 2 yol da konsantrasyonunu ve odaklanmanı arttırır.

endiseks

Üye
Bana kalırsa profesyonel yardım alman daha mantıklı. Eğer sana sıkıntı yaratıyorsa bulunduğun kurumdaki rehberlik servisiyle, burası da olmadı psikiyatri bölümüne gitmen daha mantıklı olacaktır. Kulaktan dolma bilgilerle iş yapmaya kalmamanı öneririm.

Mobile app for XenForo 2 by Appify