Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Konumuz İngilizce

Beyler eğer gerçekten bu işi yaparsanız benimle C2 ye kadar halledersiniz neyse arkadaşlar özelden isteyenler numaraları atsın WhatsApp grubu kurucam yarın sıfırdan başlayacağız.

Uyanın lannnnn bugün benden mutlusu yok mk 1200 tl lik kelime paketini indirimden 960 düştü meslektaşım bana 500 tl ye verdi yaşadınız mk

Arkadaşlar aklımda bir fikir var ama en az 5 kişinin bu konuda istekli ve gerçekten çalışıcak olan 5 kişi olursa (ama gerçekten istekli) sizlere A1 A2 B1 B2 ileri düzey C1 C2 onlar karar verdiğim bir kişiye yardımcı olabilirim ve size en çok kullanılan kelimelerden başlayarak yardımcı olabilirim. Aslına bakarsanız elimde çok değerli kaynaklar var örneğin Phrasal verbs, irregular verbs, slang, idioms, prepositions, conjunctions, food cards, animal cards, in da house vb. Şeyler örnekli cümleler ve videolar ile birlikte var ama maliyet olarak abartmıyorum 5-6 bin tl kadar içerikler mevcut ve bunları paylaşamam yasal olarakta yasak ama gerçekten aranızdan bir kişiye gerçekten ihtiyacı olan birine derslere devam ederse yardımcı olabilirim whatsapptan neyse diyeceklerim bu kadar yeterli ilgi olmaz ise hiç başlamayacağım bilginize.

İnternette milyonlarcası var.
Zaten para vermek ahmaklık olurdu.

Önemli olan yol haritası çizmek ve süreklilik.

Forumda Grup Kurma Özelliği Var mı bilmiyorum ama olsa bir grup kurulup belli ödevler verilip kontrolleri sağlanabilirdi.
Arşiv konusunda gelince de insanların önüne 200.000 dolarlık eğitimde koysan hiç kimse açıp bakmaz. Önce neyi bilmedğini bilmek gereklidir. Mesela önce bir dili çok iyi bilmek ( Türkçe )

Türkçe'yi düzelttikten sonra ( Dil Bilgisi vs ) Kelimelerin Seçimi ve ezberlenmesi belli teknikler ile grammer vs en son iş. Dolayısıyla bilgisayar veya telefon kullanan herkeste bir aşinalık var ingilizceye karşı. O yüzdendir ki eğer forumda böyle bir özellik varsa grup kurmak gibi dediğim gibi değerlendirilebilir. Ama Whatsaba veya Discorda Muhabbet taştımı cılkı çıkar. Zaten bu foruma da ayıp olur hani. Burada olan burada kalsın...

Sonuç olarak fikir güzel ama birilerinin bir liderlik yapması önemli. Öğrenmek isteyenler, öğreten arkadaşı da etiketlerse bu konu altında herkes faydalanır diye düşünüyorum. Bol şanslar...

He unutmadan ingilzceniz varsa foruma yazsanız çevirmen arıyorlardı.
En azından yabancı makale konularında destek olmuş olursunuz.
Tabi eğer gerçekten dil varsa. @Rider22

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8