• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Konuştuğunuz Kişi Size İlgi Gösteriyor mu ? (Test)

TheRipper

Fahri Üye
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
570
Şehir
İstanbul
Selam dostlar , Uzun zamandır faydalı birşeyler yazmaya vakit bulamıyorum. Bugün size kısa , basit ve etkili bir testten bahsedeceğim. Tamamen kendim uyguladığım bir yöntem. Her defasında işe yarar :)

Bu yöntem mevcut konuştuğunuz kızın size ilgi duyduğu için mi yoksa sadece sıkıldığı ya da ilginizi ve enerjinizi sömürmek için mi sizinle konuştuğunu anlamak içindir.

Teknik basit , Mesajlaşırken veyahut konuşurken bir geri adım atın ve kız sizinle konuşmak için çaba gösteriyor mu tespit edin.

Örnek :

K- Bla Bla Bla
E- Bla Bla Bla
K- İşte ondan sonra Öyle oldu falan filan ( Burada ki muhabbet önemli değil. Bu taktiği ne konuşursanız konuşun çat diye uygulayabilirsiniz.)
E-Hmm ( Aynen , Peki vs. Duruma göre bu kelime değişir.)

Bahsettiğim üzere Teknik konuşmayı aniden kesmek üzere. Konuşmayı aniden kesmek için bir kelime söylüyorsunuz. Ve ardından karşınızdaki kişi sizinle konuşmak için çaba sarf ediyor mu buna bakacaksınız.


Eğer sizin konuşmayı kesmenizden rahatsız olup konu açmaya çalışmıyorsa iki ihtimal vardır. Kız ya Egoist salağın tekidir ya da sadece sıkıldığı için sizinle konuşuyordur.

Konuşmak için bahane arıyorsa size ilgi gösterdiğinin belirtisidir.

Herkese İyi Forumlar 👋
 

Versay

Üye
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
417
Şehir
İstanbul
Göstermiyorsa Zaten Hesabı İstediğin Görüşürüz Diyin Ve Oradan Sessizce Uzaklaşın. :sneaky:(y)
Mümkünse Hesabı Ona Kitleyin. (Bende Bozuk Yok Sen Ödesene, Bir Daha ki Benden Olsun. Misali)
 

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Katılım
23 Temmuz 2018
Mesajlar
216
Yaş
25
Şehir
Ankara
Ben kız arkadaşım ile konuşurken ben genelde bir mesaj atarım o üç mesaj atar. ya da olayın ve konunun gidişatına göre 2-3 çıkabilirim ama genel olarak böyle.. Buda bir ilgi işaretidir.. @TheRipper dediği gibi bu taktikte her halükarda şanslı siz çıkarsınız. Egoist ise egosunu köreltirsiniz, İlgisi var ise anlarsınız ve motivasyonunuz artar.. Kolay gele ;)
 
Üst