Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Konuştuğunuz Kişi Size İlgi Gösteriyor mu ? (Test)

Selam dostlar , Uzun zamandır faydalı birşeyler yazmaya vakit bulamıyorum. Bugün size kısa , basit ve etkili bir testten bahsedeceğim. Tamamen kendim uyguladığım bir yöntem. Her defasında işe yarar :)

Bu yöntem mevcut konuştuğunuz kızın size ilgi duyduğu için mi yoksa sadece sıkıldığı ya da ilginizi ve enerjinizi sömürmek için mi sizinle konuştuğunu anlamak içindir.

Teknik basit , Mesajlaşırken veyahut konuşurken bir geri adım atın ve kız sizinle konuşmak için çaba gösteriyor mu tespit edin.

Örnek :

K- Bla Bla Bla
E- Bla Bla Bla
K- İşte ondan sonra Öyle oldu falan filan ( Burada ki muhabbet önemli değil. Bu taktiği ne konuşursanız konuşun çat diye uygulayabilirsiniz.)
E-Hmm ( Aynen , Peki vs. Duruma göre bu kelime değişir.)

Bahsettiğim üzere Teknik konuşmayı aniden kesmek üzere. Konuşmayı aniden kesmek için bir kelime söylüyorsunuz. Ve ardından karşınızdaki kişi sizinle konuşmak için çaba sarf ediyor mu buna bakacaksınız.

Eğer sizin konuşmayı kesmenizden rahatsız olup konu açmaya çalışmıyorsa iki ihtimal vardır. Kız ya Egoist salağın tekidir ya da sadece sıkıldığı için sizinle konuşuyordur.

Konuşmak için bahane arıyorsa size ilgi gösterdiğinin belirtisidir.

Herkese İyi Forumlar 👋

Göstermiyorsa Zaten Hesabı İstediğin Görüşürüz Diyin Ve Oradan Sessizce Uzaklaşın. :sneaky:(y)
Mümkünse Hesabı Ona Kitleyin. (Bende Bozuk Yok Sen Ödesene, Bir Daha ki Benden Olsun. Misali)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8