• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Konuşurken Kızın Taklidini Yapmak

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Mesajlaşırken veya yüz yüze konuşurken kızın söylediğini veya söyleme şeklini taklit etmek sizce çerçeveyi korumaya ters midir? Benim yorumum değildir. Kızlar ufak taklitlerinin yapılmasından hoşlanırlar (tabi size sempati duyuyorsa), çerçeveyi korumak ise daha çok karakteristik özellikler üzerine. Yorumunuzu yazın.

holyQb

Üye
buna aynalama taktiği deniyordu. tamamen kopyalamak değil fakat bazı hareketlerini çaktırmadan yapmak karşıdaki insanın size yakınlaşmasını ve güvenmesini sağlıyor.

emrknts

Üye
Ben dalga geçer gibi yapıyorum genelde. Mesela şaşırdığında ağzını çok açtıysa ben de çok açıyorum hem gülüyoruz hem de bir nevi neg sayıldığını düşünüyorum

Philliscan

Fahri Üye
Şu zamana kadar taklidini yaptığım her kız olumsuz tepki verdi, emin değilim..

Taklidini kırıcı değil de komik birşekilde yaparsan samimi ,rahat ve de kaybetme korkusu olmayan bir erkek olarak gözükürsün.Diğer erkeklere bin basarsın yani :D

Ekstra olarak lakap takabilirsin komik bunun çevçeve ile alakası yok anlayacağın