Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Köpek Korkusu

Beyler köpeklerden acayip korkuyorum acayip ama hikayesi var.

Ben küçükken annem beni parka götürmüş oynuyormuşum kaydırakta kayma filan.Pitbulun teki bağlıymış ama bana acayip agresiflik göstermiş bende yanındaymışım.
Bunları ben hatırlamıyorum annemin anlattıklarına göre.Sonra çok korkmuşum ağlamışım filan.

Hayatım boyunca hiç köpek sevmedim ve hiç köpekleri sevmiyorum.Yoldayken köpek görünce yolumu değiştiriyorum(Harbiden amk).

Ne diyorsunuz bu olaylara ?

Beyler köpeklerden acayip korkuyorum acayip ama hikayesi var.

Ben küçükken annem beni parka götürmüş oynuyormuşum kaydırakta kayma filan.Pitbulun teki bağlıymış ama bana acayip agresiflik göstermiş bende yanındaymışım.
Bunları ben hatırlamıyorum annemin anlattıklarına göre.Sonra çok korkmuşum ağlamışım filan.

Hayatım boyunca hiç köpek sevmedim ve hiç köpekleri sevmiyorum.Yoldayken köpek görünce yolumu değiştiriyorum(Harbiden amk).

Ne diyorsunuz bu olaylara ?
reis, korkunun üzerine git. yol da bir köpek gördün mesela çömel onlara güven verir sev. evcil köpekler gördügün de sohbet et sahibiyle ve köpegi sev. aşarsın yavaş , yavaş.

Kardesim benim de kopegim var. Pug. Kucuk cocuklar var. Yeni yetmeler, her disari cikardigimda karsilastigim soru fix su "Abi isiriyor mu"
Hayir diyorum. Cocugun yuzune bakiyorum. Korku varsa kopegi yanima cagirip ilk kendim seviyor sonra cocugun guvenini kazaniyorum. Cocugunda kopekten KORKUTULMA sorunu kalkmis oluyor.

Yani sana diyecegim. Ilk once evcil kopek sahiplerinin yanina git
Mutlaka sevebilir miyim de izinsiz sevme. Sahsen ben rahatsiz oluyorum kopegimin izinsiz sevilmesinden. Ben o yere tuvetino yaptiginda o b*ku aliyorsam sen basma diye sen de izin alacaksin.
Daha sonra izin verirse yere comel. Kafasini hafif hareketlerle ve sessiz kelimelerle sev Yada sahibine durumu belirt o sana Mutlaka Yardim edecektir. Cunku senin de o sevgiyi hissetmeni isteyecektir. Hadi eyw. Takildigin nokta varsa yaz. Sokak kopeklerine yaklasma teknikleri var onlari mutlaka izle fikir edin oyle git. Hayvanlarin yanina.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8