Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Köpek sahiplenin!

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoktum gerçi çoğunuz beni tanımıyorsunuz bu sebeble yokluğumu hissetmediniz sorun yok bende sizi tanımıyorum zaten

Beyler bugün sizlere boş vaatlerde bulunmayacam bu forumdaki gönderiler herkes için geçerli değildir herkesin bir karakteri vardır bu yüzden red pill dahil herşey sizde farklı sonuçlar doğurabileceğini biliyorsunuzdur. Ama bugün motivasyonunuzu yukarılara taşıyacam çünkü köpekler eğlencelidir

Foruma üye olduğum ilk aylarda köpek arıyordum ve bulalı yaklaşık 4 ay oldu bendeki değişimler gözle görülür düzeyde, hayatımda neler değişti yazmadan önce köpeğimden bahsedecem

Adı Rüzgar kendisi eski sahibinden şiddet görmüş ardından sokağa atılmış bir maltese terrier. Kadınlara karşı agresif sevmeye çalışanları ısırıyor (Çoğunlukla kadınları ama yinede sevdiriyor) beyaz renkli boyutu ise kediyle aynı yaşını bilmiyorum ve eğlenceli bir tüylü dost

Onun sayesinde uğraşamam dediğim için çıkmadığım dışarıya çıktım ve düzenli uzun yürüyüşler yapmaya başladım kilom zaten iyiydi ama gerek sporu bıraktığım için gerek de sindirim sistemini hızlandıran beslenme alışkanlıklarım yüzünden toplam 8 kilo verdim
Sabahları 06:30'da kalkıyorum başta zor geldi ama şimdi telefon alarmına ihtiyaç duymuyorum ve gayet zindeyim
Depresyondaydım sayesinde düzeldim
Rüzgarı karı kız için almadım ama sayesinde çok fazla kız numarası aldım ama birine bile yazmıyorum(Neden bilmiyorum ama sanırım antidepresan sağolsun kimseye bir şeyler hissetmiyorum)
Rüzgarı sokaktan kurtarıp günden güne daha özgüvenli ve sosyal bir köpek olması beni mutlu ediyor
Yeni taşındığım mahallede bir sürü abim oldu
Ve en önemlisi sorumluluk sahibi birisi oldum dışkısının rengine ve kıvamına bile bakan dilsiz varlığın tercümesi olan bir insan oldum hayatım çok değişti ayrıca bedava yastığınız oluyor

Not: Evde bakıyorum tüy dökmüyor

Ekli dosyalar

• IMG_20180917_170724.jpg
    IMG_20180917_170724.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20180907_111652.jpg
    IMG_20180907_111652.jpg
    859.7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20180912_203337.jpg
    IMG_20180912_203337.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 21
@Filizcan Merhaba dostum nasıl bir köpek istiyorsun karakterinden tut görünüşüne kadar sana yardımcı olurum

Aga be görünce bile mutlu oldum o ne tatlı şey öyle sen bir de reelde görüyorsundur

bizde de tipi bunun aynısı 12 yasında terrier var boyu aynı kalıyor :Dbüyümüyor cok tatlı şirin uyuz bir şey ama şuan ailemle kalıyor bende değil
Umarım güzel bir hayat yaşar seninle o güzel köpek

Aga be görünce bile mutlu oldum o ne tatlı şey öyle sen bir de reelde görüyorsundur

bizde de tipi bunun aynısı 12 yasında terrier var boyu aynı kalıyor :Dbüyümüyor cok tatlı şirin uyuz bir şey ama şuan ailemle kalıyor bende değil
Umarım güzel bir hayat yaşar seninle o güzel köpek
İnşallah kanka bu postu yazarken aramız kötüydü azarlamıştım o da bana küstü bende içlenip bu gönderiyi yazdım saat 19 civarı gittim yanına güzel şeyler söyledim tuhaf gelecek ama neşesi yerine geldi sonra gezmeye çıktık yeni geliyoruz daha

Benim cocukluk hayalim kopek beslemek ama dinimiz geregi eve sokamiyorum.
Pek takmıyorum öyle şeyleri Müslümanım ama köpeğim var

HZ Muhammed zamanları köpek ırkları pek yoktu şimdi ise ev hayatına uygun ırklar var ayrıca ben bu köpeği sokaktan açlıktan korkudan ölümden kurtardım bunun sevabını düşün dünyalar kadar sevabın olsun bir köpek bile sana minnet etmemişse cennetin ne anlamı var

Pek takmıyorum öyle şeyleri Müslümanım ama köpeğim var

HZ Muhammed zamanları köpek ırkları pek yoktu şimdi ise ev hayatına uygun ırklar var ayrıca ben bu köpeği sokaktan açlıktan korkudan ölümden kurtardım bunun sevabını düşün dünyalar kadar sevabın olsun bir köpek bile sana minnet etmemişse cennetin ne anlamı var
Kanka köpek olan eve rahmet melekleri girmiyor. Namaz vs de kılıyorum ben o yüzden sıkıntı.

İnşallah kanka bu postu yazarken aramız kötüydü azarlamıştım o da bana küstü bende içlenip bu gönderiyi yazdım saat 19 civarı gittim yanına güzel şeyler söyledim tuhaf gelecek ama neşesi yerine geldi sonra gezmeye çıktık yeni geliyoruz daha

Ödül bisküvisi ver :D cok seviniyorlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8